Yalnızlık Sözleri

yalnızlık sözleri

Yalnızlık sözleri yazımızda yalnız olduğunuz zaman okuyacağınız kısa yalnızlık sözleri 2021 ve yalnızlık mesajları bulabilirsiniz.

Yalnızlık Sözleri

Yalnızlığım o kadar derin ki, içinden Beni çıkaracak hiç kimse yok. Yalnız kalmaktan korkmuyorum, çünkü ben yalnızlığa aşığım.

Ah be dünya, hep bana mı kederin. Yalnızlığım beni uçurumun ucuna itse de, herkese inat dimdik kalacağım. Ben hep tek başınayım, çünkü yalnızlık benim kaderim.

Bu dünya hep yalnızlara acı. Yalnızlığım denizler kadar uçsuz bucaksız. Kocaman dünyada tek başına kalmış bir yalnızlık abidesiyim ben.

Yalnız insanlar hep geceleri ağlar. Yalnız kalmaktan korksaydım hepinize yalakalık yapabilirdim. Yalnızlığım kimsenin hoşuna gitmesin, ben yalnızken de güçlüyüm.

Tek başıma yaşamaktan yoruldum. Bütün dünyanın yükünü bir tek ben çekiyorum sanki. Yalnızlık kaderimse buna boyun eğmek benim suçum. Hayatı tek başına omuzlamış bir insan sana asla minnet etmez.

Yalnız kadınlardan korkun, çünkü hiç kimseye ihtiyacı yoktur. Bu hayatta tek başına olmak bana bahşedilmiş en güzel şey. Yalnız insanlar her zaman yalnız ağlar. Kim demiş yalnız İnsanlar gülmez diye, kahkahalarım size gelsin.

Yalnızlığımla tek başıma kaldığım zaman, hiç kimseye ihtiyacım olmadığını anlıyorum. Yalnız bir kadın en güçlü kadındır. Tek başına yürüdüğüm yollarda, kimseye ihtiyacım yok.

Ben hep tek başıma yürüdüm bu zor yolları, ya siz neredeydiniz? Beni yalnızlığa iten her insanda ahım Var. Tek başıma ağladığım kötü günlerimde, gülerken sizi asla istemiyorum.

Bir Ben mi yalnızım şu koca dünyada. Sevgin de aynı senin gibi yapayalnız koydu beni. Yalnızlığım en güçlü silahım. Sen beni tek başına yapayalnız koydun bu koca şehirde.

Sevgilinizden yeni ayrılıp yalnız kaldıysanız eğer Ayrılık Şiirleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Yalnızım hem de dibine kadar yalnız. Ya sen hiç mi beni böyle yalnız koyarken vicdanın sızlamadı. Karaya vurmuş bir balık gibi yapayalnız kaldım şu dünyada. Yapayalnız koyup gittin beni, sorgusuz sualsiz çekip gittin.

Yalnız değilim ben, sadece sahte insanlardan uzak durmaya çalışıyorum. Yalnız kaldığımda geriye dönüp bakıyorum da zaten hiç olmamışsınız hayatımda. Benim yalnızlığım da yanımda olmayanlar, gülerken karşıma çıkmasın.

Yalnızlık Mesajları

Sahi neydi yalnızlık, çevrende binlerce insan varken hiç kimsenin seni anlamaması mı? Tek başıma yürüdüm bu hayatın hesabını size verecek değilim. Yalnız kaldığım günlerde düşündüm ki, çevremde kalabalık yapan her insan sadece kalabalıkmış.

Yalnızlığımla gurur duyuyorum. Yalnız insanlar her zaman gözyaşı döker. Yalnız kadınlar gözyaşlarını kendileri siler. Yalnızlık benim kaderimde var ise, elhamdülillah… Gözümden akan her damla yaş ta beni yalnız bırakanların imzası var.

Ve ben… Beni yalnız bırakan herkesi hiçbir zaman affetmeyeceğim. Bazen sığınacak bir dost ararsın ve arkana dönüp bir bakarsın kocaman bir yalnızlık…

Onlarca insanın içinde kendini yalnız hissediyorsan, yanında olan herkes sadece sıfattır. Ben her düştüğümde tek başıma kalksın bu hayatta. Senin beni bırakmış olduğunuz bu yalnızlıkta, ben de boğulmadım çok şükür.

O kadar çok insan var ki çevremde yapayalnız hissediyorum kendimi.. Yalnızlık benim için bana verilmiş en güzel şeydir. Düştüğümde baktım ki yanımda hiç kimse yok. Yalanmış bütün dostluklarınız, hani ben ağlıyorum neredesiniz?

Yalnızlığımın en büyük zirvesin yaşıyorum. Ben yalnız ama güçlü bir kadınım. Hiçbirinizin sahte kalabalığına ihtiyacım yok ben tek başıma da güçlüyüm. Kötü günümde yanımda olmayan beni yalnızlığa iten herkese selam olsun. Ah Be hayat hep bana mı bu yalnızlık.

Sen benim en büyük yalnızlığımsın. Ah Be Anne yalnız kalmam için mi doğurdun beni. Ben düştüğümde annem vardı yanımda hepiniz beni yalnız bıraktınız. Bu dünyada bir tek ben mi yalnızım Allah aşkına.

Yalnızlık alır götürür beni uçsuz bucaksız düşüncelere. Gözümü kapattım derin bir ah çektim ve açtım, baktım ki yine yalnızım. Ah be dünya yalnızlığın bir tek bana mı. Koskoca bir yalnızlıksın içimde, onlarca insan geldiği yerin dolmuyor.

Beni her düşürdüğünüzde tek başıma kalktın Bu hayatta. Çok üzülme İnsanoğlu yalnızlık Allah’a mahsustur. Of dünya bir tek bana mı Bu yalnızlık acısı. Ben senin birtek gözlerinde yalnız kaldım. Yalnız kaldığım zaman değerini daha iyi anlıyorum.

Yapayalnızım bu hayatta tıpkı bir balığın uçsuz bucaksız okyanusta kaybolduğu gibi. Kayboldum karanlıkta, yapayalnızım gelin bulun beni. Yalnız bir insan kendini güçlü kılmak için her zaman direnirler. Yalnız insanlar her zaman tek başına savaşırlar. Ben yalnızım ama en azından karakter sahibiyim

yalnızlık sözleri yazımızın sonuna geldik.

Yazıyı Oyla post

“Yalnızlık Sözleri” üzerine 3 yorum.

Bir cevap yazın