Teşekkür Mesajları

teşekkür mesajları

Teşekkür mesajları yazımızda kısa teşekkür mesajı, kurumsal teşekkür yazıları ve iş için gönderebileceğiniz mesajlar bulabilirsiniz.

Teşekkür Mesajları

Sana en derin duygularım ve hislerimle çok ama çok teşekkür ediyorum. Beklediğimden daha güzeldi her şey.

Bu güzel günde beni de davet teşekkürü bir borç bilirim bu özel günde deyince yanında gördüğün için teşekkür ediyorum.

Büyük bir mutluluk kaynağım olan bu işte bana yardımcı olduğun için sana çok teşekkür ediyorum Bu iyiliğini asla unutmayacağım.

Doğum günümde beni yalnız bırakmadığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizin gelmeniz ile harika bir parti oldu.

Bu özel is yemeğinde beni yalnız bırakmayan sevgili işe arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim. 

Bu güzel hediyeyi bana layık gördüğün için sana çok ama çok teşekkür ediyorum. Daha güzellerinin senin olması dileğiyle…

Bu zor süreci atlatmamda yanımda olduğun ve bana destekçi olduğun için sana minnettarım… Yanımda olup bu zor günleri atlatmama yardımcı olduğun için sana teşekkür ediyorum. 

Tatlı sevgilim. Bu özel jestinle çok mutlu ettin beni. Çok teşekkür ediyorum ve seni çok seviyorum…

Beni sevdiğin ve her kötü anımda yanımda olduğun için sana çok teşekkür ederim. Seviliyorsun. 

Teşekkür ediyor ve bu özel günde bizleri yalnız bırakmadığınız için ne kadar mutlu olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Sevgilerimizle.

Sevgi ve aşk dolu bu birlikteliğe beni layık gördüğün için sana çok teşekkür ediyorum. Sana olan sevgimi hiçbir kelime anlatamaz. Bir tanem… 

Bu birliktelik benim için harika bir deneyim de oldu. Sana sonsuz teşekkür ediyor ve bir ömür boyu yanımda olmanı çok arzu ediyorum…

Teşekkür ve takdirlerinize toplayan bu davranışlarından ötürü size minnettar olduğumuzu bildirirken sizleri tekrar aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. 

Bu sene de bizi hayal kırıklığına uğratmadı ın ve başarılı bir karne getirdiğin için sana teşekkür ediyor, annen ve baban olarak bu Başarını kutluyoruz.

Büyük bir başarı sağlam olması da fikirleriniz bize çok yardımcı oldu size teşekkür ediyor ve başarınızın devamını diliyorum. 

Benim biricik oğlum. Bu sene boyunca benim yanımda olduğun ve en büyük desteğim olduğun için sana sonsuz teşekkür ediyorum.

Sizlere teşekkür ediyor ve bu özel günümüzde yanımızda olmanızdan büyük onur duyuyoruz. 

Bize karşı yapmış olduğunuz Tüm incelikleri karşı teşekkürü bir borç biliyor ve sizleri bütün özel günlerimizde davet ediyoruz.

Mutluluk kaynağımız ve bizi tanıştıran tek ve özel bir tanecik canımız. Sana bizi kavuşturduğun için çok minnettarız. Teşekkürü bir borç biliyoruz. 

Büyük bir davette bizi buluşturan değerli organizetörlere teşekkür ediyor ve bu davette yer almaktan şeref duyuyoruz.

Sevgilim. Bugüne kadar benim için yaptıklarını asla unutmayacak ve hep güzel hatırlayacağım. Bu kısa ayrılıkta beni üzmediğin için teşekkürler. 

Bu değerli ve özel mekanda bir araya geldik. Buna vesile olduğunuz için teşekkür ediyorum.

Bazı geceler başımda bekledin hasta oldum sen baktın. Tüm kahrımı çeken canım annem. Sana sonsuz sevgiler ve teşekkürler. 

Minnet duyulan ve her zaman yanımda olan canım babam. Yanımda olduğun ve beni koruduğun, bu yasa getirdiğin için sana teşekkür ediyorum.

Sonsuz bir sevgi ile birbirimize bağlı nice seneler geçireceğiz. Bana bu mutluluğu verdiğin için sana çok ama çok teşekkür ediyorum… 

Bütün güzel günlerde benim yanımda oldun. Beni hiçbir zaman yalnız bırakmadın. Sana sonsuz bir teşekkür borcum var. Bunu en güzel dileklerimle kutlamak istiyor ve seni çok sevdiğimi bilmeni istiyorum.

Sevgi karşılık ister saygı da öyle. Bunlara karşılık verdiğin beni yalnız bırakmadığın için sana teşekkür ediyorum. 

Doğum günümde benim yanımda olan değerli arkadaşlarım, size çok teşekkür ediyor ve beni sevdiğinizi yürekten hissediyorum.

Benim ruhum, canım sevgilim. Bana çok değerli bu hediyeyi verdiğin ve beni dünyanın en güzel kadını yaptığın için sana teşekkür ederim. Kendimi yanında çok değerli hissediyorum. 

Bebeksi bir dokunuşla hayatıma dokundun. Sen gelince her şey güzelleşti. İyi ki varsın… Teşekkür ederim.

Seni senle yaşadım her anımda sen vardın. Bana büyük bir mutluluk ve çok tatlı bebekler verdin. Sana teşekkür ederim.

Dünyanın en özel annesine en güzel dileklerimle. Teşekkür ediyor ve seni çok sevdiğimi bilmeni istiyorum.

Dünyanın en güzel yerinde bana bu kadar özel bir düğünü yaptın. Ne dilediysem her şey hayallerim kadar güzeldi. Seni seviyorum ve sana çok teşekkür ediyorum. 

Sevgiyle beni büyütün. Her gün benimleydin. Sen dünyanın en özeli benim annemdin. Sana olan tüm hislerim o kadar büyük.ki. Sana teşekkür ediyorum.

Bir tanem sevgilim. Bana bu kadar özel şeyler yaptığın ve beni çok sevdiğin için sana teşekkür ederim. Sevgini her an hissedeceğim. 

Sen yanımda varken ben hep mutluyum. Çok seviyorum ve sana beni seçtiğin için teşekkür ediyorum. İyiki benimsin. Seninle her şey çok özel. Sen varken benim hayatım masal dünyasından farksız. Seni seviyor ve minnet duyuyorum.

Teşekkür mesajları yazımızın sonuna geldik.

Yazıyı Oyla post

Bir cevap yazın