Sitemli Sözler 

sitemli sözler

Sitemli sözler yazımızda, giden sevgiliye sitemli sözler, hayata sitem sözleri ve eşe gönderebileceğiniz sitemli mesajlar bulabilirsiniz.

Sitemli Sözler

Hayat bu bir gün hayalleri yok eder bir günde var olan benliğimizi yok eder. Yıllarını verirsin ömrünü verirsin gün gelir bir hiç uğruna her şeyi yok ederler.

Yaşamak güzeldir sevmek güzeldir güzel olan paylaşmak güzeldir ama her güzelliği paylaşan gibi o güzelliği yok eden insanlarda var.

Ömür dediğin gidiyor sen gelsen de gelmesen de ama varlığımda yokluğunu çekmek zordur be gülüm gelesin yüreğimdeki yokluğun son bulsun.  

Her şey zamansız gidermiş ansısın bir bakmışsın var olan tüm mutluluk bir anda yok olmuş var olan tüm güzellikler hüsran olmuş.

Tüm vedalar zamansız olur bir gün her şey sen dahil zamansız vedasız yok olup gideceksin ömrüm.

Hayaller hayatlar ömürler her şey başlangıcı güzeldir ama nedense bilmem her şey başladığı gibi güzel bitmiyor ya acı bırakıyor ya hüsran.

Sevmeler güzeldir sevilen güzelse sevgine layıksa onla yaşanan her şey özeldir ama sevgine layık değilse yüreğine yük hayatına zehirdir.

Hayatımdaki tüm güzellikleri yaşatanda bir insandı hayatımdaki tüm güzellikleri yok edip gönlümü bir harabeye döndüren de bir insandı.

Dostluklar özeldir ama değerini bilene, sevgiler özeldir ama sana yüreğini açana, hayat güzeldir ama yaşamasını bilene, aslında her şey güzeldir ama değerini bilenin yanında sadece

Sitem edip üzüldüğünüzde okuyacağınız Sitem Sözleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Hayat yordu beni be güzelim öyle derinden öyle güzel bir yordu ki ne ayağa kalkacak gücüm kaldı ne insanlara güvenecek halim kaldı.

Bu gün efkârlıyım bu gün dertliyim bu gün yalızım bu gün çaresizim bu gün bir hiçim sanki hiç olmamış gibi kocaman bir hiç.

Bazen sadece izlersin hayatı doğayı insanları doğayı izler güzel görürsün insanları izler kötülük görürsün.

Hayatı anlam katan bir şeyler olur hani onla mutlu olursun onla tüm güzellikleri yaşarsın ya hani işte senle yaşadığım tüm güzellikleri de sende bulduğum mutluluğu da yok etin.

Sevgiliye Sitemli Mesajlar

Geceler ıssız ve sesizdir ya hani yüreğim de öyle işte derin bir sessizlik var yalnızlık var içimde koca bir hiç var.

Yalnızlık zordur öyle zordur ki insan çaresiz bırakır elinden hiç bir şey gelmez işte o çaresizlik o kadar kötü o kadar acımazsızdır ki onu ancak yaşayanlar bilir.

Zamansız gelen mutluluklar güzeldir öyle güzeldir ki insanı çok mutlu ederken zamansız gelen mutsuzluklarda o kadar acıdır işte tarifi olmaz.
Çaresizlik zordur be sevdiğim sensizlik nasıl zorsa çaresizlikte öyle işte o kadar zor.

Doğru olandan şaşma ki doğru olan her şey seni bulsun yanlış olanı savunma ki hak seni savunsun zalim yanında olma ki adalet yerini bulsun.

Hayat ne gariptir insanlar hakkı savunmak yerine haksızlığı savunmaya yiter adaleti aramak yerine adaletsizliği savunmaya yiter.
Lazım hayat o kadar zalimsin ki ne verdiğin mutluluk kalıcı ne de verdiğin umutlar.

Ömür dediğin bir gün oda yaşadığın o gün ne geçmişe ne geleceğe bakıp yüreğini daralma var olduğun günü yaşa ki o gününde zehir olmasın.

Hayat da o kadar nankör insan vardır ki dikkat etmek lazım iyi yaklaşıp yılan gibi sokmasını beklemek yerine önceden fark edip yolunu ayırmak gerek yoksa yarası acı olur derin ol kolay kolay geçmez.

Değer vermek güzeldir ama o değeri hak edene vermek daha güzeldir değeri olmayana değer vermek anca seni yıpratır.

Dost gibi görünüp yılan gibi sokanlar dost gibi görünüp seni kullanalar hayat bu her zaman aynı devam etmez gün gelir her şey tersine döner kaldıramasın altında ezilirsin yaptıklarının.

İnsan derinden severse derdini de çeker kederini de ama ihaneti kaldıracak bir beden bir ruh yoktur ihanetin bedeli ağırdır yürekteki yarası acıdır.

Hayat acımasızdır adaletsizliği savunur adaleti yoktur iyileri azdır kötülükleri çoktur bir dengesi yoktur var olan denge insanın içindekidir sen adaletli ol ki hayat da sana adaletli davransın.

Sen dostluğuma ihanet etin sana var olan güvenimi yok etin sana verdiğim değeri yok etin artık senin varlığın benim için bir şey ifade etmiyor.

Acıları derin olan insanlar iyi bilir hayatın ne kadar acımasız olduğunu.

Hayat zordur şartlar zordur bazen koca bir boşluğa düşersin çıkmak zordur hayat bu yalnız yürümek zordur.

Sevdiğim sensizlik zor ayrılık zor senle geçirdiğim günleri sensiz geçirmek zor sana yakınken uzak durmak zor.

Hayata en büyük adaletsizlik hep güçlünün haklı olduğu zayıfın ise hep kaybettiği bir dünyada zalimin yanında olan haksızlıktır sadece.

Yokluk zordur hem maddi anlamda hem manevi anlamda öyle zordur ki bazen insanı çaresizliğe sürekler içini yakar öyle bir yakar ki tarifi olmaz o yokluğun.

Hayat acımasızdır ilk insan yardım edip çıkarı bitimi ise onun yok edip görmezden gelen zalim insanlarla dolu bir çıkar uğruna acımazız her şey yapacak insanlar var.

Hayat çıkarları üzerine kurulmuş insanlarla dolu çıkarları uğruna her şeyi yapıp çıkarları bitiğinde ise seni tanımayan sana zarar vermeye çalışan adaleti olmayan dünyanın adaletsiz insanlar ile dolu.

Adaletli olmak zordur her insanın harcı değildir adalet hükmü ağır olur her insan kaldıramaz o adaleti paylaşmayı yürek ister cesaret ister.

İyi olmak kaybetmek değildir iyi olmak kullanılmak değildir sadece öyle düşünen zavallı insanlar kendini kandırır iyi olmak karşılık beklemeden yapılan iyiliktir bunu her insan değil iyi olan insan anlar.

Öyle bir zamana gelmiş ki hayat sevgiler dostluklar hep bir çıkar üzerine kurulmuş ne sevgiler gerçek ne dostluklar çıkarı biten yoluna devam ediyor geride kalana ise sadece kala kala koca bir hüsran koca bir yalnızlık kalıyor.

Sitemli sözler yazımızın sonuna geldik.

Yazıyı Oyla post

Bir cevap yazın