Sevgiliye Mektup Kısa

sevgiliye-kisa-mektup

Sevgiliye mektup kısa yazımızda uzaktaki sevgiliye mektup, sevgiliyi ağlatan mektuplar ve kıymetlime mektup bulabilirsiniz.

Sevgiliye Mektup Kısa

Sevgilim, seni ne kadar sevdiğimi anlatmaya kalksam kelimeler yetmez. Zaten aklımın da sevgimin yanında kısa kaldığın en iyi sen bilirsin. Sana olan aşkım o kadar büyük ki, kısacık satıra sığdırmam imkansız. Kağıdı elime aldığım anda saatler boyunca içimi dökesim geliyorsa ama hepsini sığdıramam. Seni çok özledim bir tanem, aşkından yanıp tutuştuğumu bil sadece.

Benim güzel yârim, koklamaya kıyamadığım bir tanecik aşkım. Özlemim, her şeyim. Seni ne kadarda çok severdim ben, şimdi o sevmenin, aşkın yerine bir o kadar da özlem kaldı. Özlüyorum, günler geçiyor ve ben daha çok özlüyorum. Çakmak çakmak bakan gözlerin ile aydınlığa kavuşturuyordun gecelerimi. Artık kabuslar yerini aldı. Dön bana geri, bitsin bu hasretim.

Sen yanımda olduğun zaman hangi derdim olursa olsun hepsini unutuyordum. Sen yanımda olmadığın zamanlarda sanki tüm dertlerim bir anda tekrardan üzerime geliyor. Ey benim güzel yarenim, yağmur gözlüm, inan sevgilim, inan ki tahmin etmiş olduğundan daha çok özledim seni ben.

Kalbimle, ruhumla hasretim ben sana. Seninle hayatımı yaşayıp seninle yaşlanabilmeyi istiyorum. Bu uzaklık zor olsa da elbet sonunda bunu çözüp yan yana olabileceğiz. Seninle bir ömrü geçirip bir daha hiç ayrılmak istemiyorum. Gel ve bu hayatı birleştirerek en güzeline sahip olalım.

Sensiz olduğum zaman rüzgarda savrulan yaprak gibiyim. Hayatıma her saniye seninle anlam yüklemekteyim. Seninle huzurlu olmayı, mutlu olmayı istiyorum. Her daim, en özelim olup öyle de kalacaksın. Seni her daim kendinden bile daha çok seveceğime emin ol sevgilim.

Şu garip, yaban hayatımda tutunmuş olduğum tek dalımsın, son umudumsun, inşallah bu şekilde giderse de sonum olacaksın. Sen hayatımı aydınlatan güneşimsin, geceleri ise gökyüzünü süslemiş olan yıldızım ve ayımsın. Sen mutsuz olduğun zaman kalbimi en derinde yaralarsın, senin mutluluğun ise ömrüme ömür katmakta. Şu hayattaki tek gerçeğimsin. Tek mutluluğum sensin.

Hayatımın en güzel anlarını seninle geçirirken, geride kalmış olan günlerinde ne kadar boş olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum. Yokluğun içimi öyle kavuruyor ki adeta cehennemi ölmeden yaşıyorum sanki. Seni severken sensiz olmak çok canımı yakıyor. Bir acının içindeyim sensiz ve kimsesiz.

Günümü aydınlatan güneşim, gecelerimi mükemmel kılanım, sana kavuşabilmek, acılarımın ve hasretimin bitmiş olacağı en büyük ve en önemli günlerden olacak. Sen yokken nefes alamıyorum ben nefessiz kalıyorum. Sensiz bir hiçim, hissiz oluyorum. Sensizken ben olamıyorum. Özlemin içimde ateşler yakıyor sevgilim. Sana olan sevgimi burada anlatabilmeyi istiyorum ama bu imkansızdan da öte bir şey. Seni seviyorum sadece bunu bilmelisin.

Hayatıma anlam katan kadınım, bu ayrılığı ben istemiş olsam da sensiz yapamayacağımı çok iyi anladım bu süreçte. O parlayan gözlerin her saniye aklımda. Artık sensiz olamam. Bu hasretin bir an önce bitmesini ve seninle kavuşacağımız zamanı sabırsız bir şekilde bekliyorum. Benim güzel gülüşlü sevgilim. Bir an önce bana geri dön ve ne kadar harika bir zaman geçirebileceğimizi sana gösterebileyim.

Hayatıma mutluluk katanım, sensiz geçen günlerime her gün sitem edip durdum. Ama yakın zamanlarda sana kavuşabilecek olmanın mutluluğu ayrı bir şey katıyor bana. Sevenim ve en çok sevdiğim. Aşkım, bir tanem. Sensiz bir hayatın nasıl geçeceği hakkında en ufak bir fikrim yok. Ama perişan olacağımı biliyorum. O yüzden hayatımın son nefesini verinceye kadar yanımda olmalı ve kollarımın arasında olmalısın.

Sana olan aşkım o kadar derin ki gözlerin gözlerime denk geldiği zaman tutulup öyle kalalım istiyorum. Benim için aşkın bir bitiş yönü yok. Olmaz da! Seneleri hasret kalmış olduğum güzellikleri, gözlerinde buldum, gördüm ben. Şimdi hasretin içimi yakıp kavursa da biliyorum ki sonu vuslattır. Sonu büyük bir mutluluk. Senden öncesini yaşamamış saydım ve sadece senden sonrasını odaklıyım.

Güneş battığı zaman seninle el ele sahil kenarında oturup güneşin batışını izlemiş olduğumuz o gün geliyor aklıma sevgilim. Nutkum da işte o anda tutulu kalıyor. Sevgi ile bakan gözlerin, baldan tatlı sözlerin halen kulağımda. Ben sensiz ve kimsesiz bir adammışım senden önce. Öyle çok özledim ki o yaşadığımız muhteşem günleri, hasretin hep camıma vurup duruyor.

sevgiliye mektup kısa yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için aşk şiirleri veya kısa sözler yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Yazıyı Oyla post

“Sevgiliye Mektup Kısa” üzerine 1 yorum.

Bir cevap yazın