Sabah Mesajları

sabah mesajları

Sabah mesajları yazımızda, hayırlı sabah mesajları, sevgiliye sabah mesajı ve etkileyici sabah yazıları bulabilirsiniz.

Sabah Mesajları

Sabahımsın, her karanlık gecemden sonra aydınlandığım ve dertlerimi unutarak huzurla kalktığım..

Her acının bitmesini, her sancının dinmesini ve her eleminin son bulmasını isterim. Yeni doğan günle birlikte, tüm isteklerinin kabulünü dilerim. Hayırlı sabahlar.

Fecrin iki çeşidi vardır. Biri sadık olan fecir, diğeri ise kazib olan. Fecri sadık diğerinin aksine yayılır ve büyür hiç kaybolmadan. Bende senin için sadık fecir gibiyim, hem seni sevgimle aydınlatıp hem de yanından asla kaybolmayan..

Hayırlı ve en güzel sabahım, seninle daima olacağımı bildiğim anım..

Daha fazlası için Günaydın Mesajları

Sabahın karı dinlenmiş beden ve zihinse, benim en karlı sabahım sensin. Zira bedenimin de ruhumun da dinlendiği tek yersin.

Sabahlar gecelere atılan ilk adımdır. Gününü dolu dolu ve canlı geçir ki, gecen senin için dinleneceğin konak olsun.

Seninle birlikte uyandığım sabahlar, ömrümde bitmesini hiç istemediğim anlardır.

Her sabah bir başlangıçtır. Başlangıçlar sağlam olursa, bitiş çizgisine emin adımlarla yürürsünüz. Bu yüzden her sabahı yarışın başlangıç çizgisi kabul etmek ve günü ona göre yaşamak en ideal yaşam tarzıdır. Sabahınız en güzel sonuçların başlangıcı olsun.

Günün en güzel anı başlangıcı olduğu gibi, ilişkilerin en güzel zamanı da başladığı vakitlerdir. İlişkimizin her sabahı ilk başlangıcımız kadar heyecanlı ve aşk dolu olsun. Sabahın hayırla dolsun.

Günü aydınlattığı gibi sabah, yıldırmaz beni senden gelen ahu vah.

Her sabah bana seni anımsatır. Her daim gülen gözlerin gelir aklıma. Ve her gece bana yine seni hatırlatır. Her daim terk edişin usulca fısıldar kulağıma..

Her gecenin sabahı olduğu gibi, her derdin de devası vardır. Önemli olan o derdin altında kalmadan, yılmadan azimle ayaklanmandır. Hayırlı, bereketli sabahlar.

Dostluğumuz, yeni açan güneş gibi diri ve canlı kalsın. Sabahın yaratıcısı tüm hayırları senin için kılsın. Sabahın ve tüm günün güzelliklerle dolsun.

Sabah gibi cömert olmalı insan. İyisine ve kötüsüne de dahi ayırt etmeksizin ışığını saçan. En güzel meziyet gördüğü her olaydan ders alan, hayatına geçirip tecrübe ile donatan..

Her sabahı aydınlatan aslında insandır. Kişi güzel bakmayı öğrenirse gecelerin de aslında aydınlık olduğunu anlayandır. Hayırlı sabahlar.

İlk işin pencereyi açarak derin bir nefes alıp, bu güne uyandırana şükretmek olsun. Sabahını şekillendirip şuurla geçirenlere selam olsun.

Günler ancak hüsrana uğramazsa sabah olarak kalır. Geceye düşen paysa seni emanet olarak alıp, sabaha ulaştırmaktır.

Gecenin görevi sabahı beklemektir. Kim bilir belki de kavuşamayan ilk çift gündüzle gecedir. Her duan makbul, her muradın yerini bulsun. Kavuşamadığın ne varsa ömrün bitmeden seni bulsun. Sabahın hayırla dolsun.

En güzel sabah duayla başlayandır. Tüm güzel dualarım ve temennilerim günün ilk ışıklarında seninledir.

Hayırlı Sabah Mesajları

Gecenin bitişi sabahsa, dertlerimi bitiren sen en güzel dermanımsın. Tüm karanlıklarımdan beni çıkaran tek sabahımsın. Hayırlı ve huzur dolu sabahlar dilerim.

Sabahın sahibi tüm karanlıklarını aydınlığa çıkarsın. Varsın herkes hayatımın sadece senden ibaret olduğunu sansın. Gözlerimi aydınlatan gönlüme huzur dolduran tek sabahımsın.

Sabah sevgili yanındaysa aydınlıktır. Yalnız olan kişinin tek gördüğü karanlıktır. Karanlıklarımdan beni kurtaran bir dost arıyorum. Dostun hasını ise yalnız sende görüyorum. Sabahın huzurla dolsun.

 Karanlıkları aydınlığa çeviren sadece günlerin sahibidir. En güzel karşılık her şey kendisinin olan zengin ve yenilmez kişiden gelendir. Bu sebeple senin için dilediğim her dua ve temennimi geceyle gündüzün sahibinden diliyorum. Her istediğin güzelliği bir gün yaşayacağını umud ediyorum. Hayırlı sabahlar.

Biliyorum, her sabahın aslında ben görmek istediğim için aydınlandığını ve karanlıkları dağıtabilecek gücün içimde yankılandığını..

Teşekkürü en çok hak eden, karanlık bulutları dağıtarak bizi sabahın aydınlığına çıkarandır. Bu sabah içindeki siyah renkleri beyaza çevirmen için bir fırsattır. Hayırlı sabahlar.

Sen varken sadece sabahlar değil, gecelerim de aydınlık oldu. Hayatımın en anlamlı günü seninle gözümü açtığım an oldu. Hayırlı sabahlar.

Dostlar gerek insana, tüm karanlıklarını aydınlığa çevirecek. Yürek gerek insana, karanlıkta dahi yolunu kaybetmeyecek. Hayırlı sabahlar.

Güzel görmek için güzel pencerelerden bakmalı insan. Manzarası taşlık ve kayalıklara değil, uçsuz bucaksız denizlere ve çiçekli bahçelere açılan pencerelerden bakmalı. Aksi halde sabahları karanlıklara, mutluluğu hüsrana bırakır yerini.

Bakış açısı mühim cancağızım. İnsana bakarken cansız bir varlığa bakar gibi değil, sana her türlü ilmi öğretecek, her tecrübeyi izleyerek kazandıracak kutsal bir varlığa bakar gibi bak. Gündüzün evvelinde bakış açını değiştir ki, gecelere karanlık ve soğuk girmeyesin.

Ashabı kehf yani yedi uyur kişi, nasıl ki gözünü açtığında yeni bir devre uyandıysa, bende seni tanıdığımdan beri yeni bir hayata açtım gözlerimi. Günaydın sevgilim.

Kollarında geçirdiğim her gece, sensiz uyandığım sabahtan daha aydınlıktır. Gün aydın olsun, günümü aydınlatan sevgiliye.

En güzel günüm seninle başlayan ve gecesinde senin hayalini kurduğum sabahlarla dolan gündür. Sabahın hayırla dolsun sevdiğim.

İnci tanem, bana geldiğin gün yeniden doğduğum gündür. Günaydın.

Sensiz geçen sabahlarım, en karanlık anlarımdır. Gecemi hayalinle, gündüzümü gülüşüne aydınlatan sevgili, günaydın.

Yaşamak için oksijen gerek. Yaşam kaynağım ve nefes alış sebebim, yaşamımı sürdüren oksijenim sensin bebeğim, günaydın.

Her sabah gözümü açtığımda yanımda seni görmenin heyecanıyla kapatıyorum gözlerimi. Bende kal ve hiç gitme ey sevgili.

Sana doymak uykuya doymak gibi imkânsızdır. İyi sabahlar bitanem.

Uyumadan önce gördüğüm son kişi, sabah gözümü açtığımda görmek istediğim tek kişisin sevdiğim, hayırlı sabahlar.

Sensiz bir anı düşünmek bile tüm sabahlarımı karartmaya yetiyor. Hayatımdaki ışığımı eksik etme bir tanem, çok bir şey istemiyorum bir gülüşün bile yetiyor.

sabah mesajları yazımızın sonuna geldik.

Yazıyı Oyla post

Bir cevap yazın