Mesafe Sözleri

mesafe sözleri

Mesafe sözleri yazımızda uzak mesafe ilişki sözleri, mesafe ile ilgili sözler ve dostluk uzak mesafe mesajları bulabilirsiniz.

Mesafe Sözleri

Aramıza ne kadar mesafe girerse girsin bil ki ben seni her zaman çok sevdim ve her zaman da çok seveceğim sevgilim. 

Mesafenin sözlük anlamı ile kalpte hissedilen anlamı birbirinden çok ama çok farklı. Seninle aramızdaki mesafeleri düşündükçe kalbimde bir sızı oluşuyor.

Ne zaman senin o güzel ellerini tutmak, güzel saçlarını okşamak istesem hemen ardından aramızdaki mesafeleri fark ediyor ve hüznünle baş başa kalıyorum.

İnsan sevdiği kişiyle mesafeleri yıkıp geçebilir ve olmazı oldurabilir. Mesafe bir ilişkide en değersiz kavramlardan biridir. Çünkü her zaman denildiği gibi aşk engel ve mesafe tanımaz.

Senin ellerinden tutmak sadece yanındayken ve mesafe yokken mümkün değil. Ben hayal aleminde de ellerini tutabiliyor gözlerinin en içine derin derin bakabiliyorum.

Yollar, şehirler, ülkeler arası mesafe aslında en güzel mesafedir. İki insanın kalpleri arasında mesafe oluşmaya başlarsa işte o zaman her şey zor bir hal lamaya başlar.

Mesafenin en temel özelliklerinden biri her iki tarafında ağır özlem içermesidir. Özlem de ilişkiyi en güçlü hale getirmeye yarar.

Mesafelerin olması her zaman kötüye yorulmamalıdır. Mesafeler bir ilişkiyi çok daha anlamlı bir hale gelmesi konusunda tetikler.

Ne olursa olsun her daim mesafeli davranmak gerekir. Mesafeni aşabilen insanlar ile zaten samimiyet kurmuş olursun.

Mesafe dediğin şey nedir ki? Benim sevgimin yanında ne mesafesi?

İki insan arasındaki mesafe sadece kişinin birbirine dokunması konusunda engel teşkil eder. Fakat asla sevmeye engel bir durum değildir.

Sen de sevmek ve mutlu olmak istiyorsan kalbin ile mantığın arasındaki mesafeyi korumalısın.

Aşk bir an olsun bile mesafe tanımaz ve tanımayacaktır. Mesafenin insana hissettirdiği her duygu daha anlamlı daha kalıcıdır.

Mesafelerin her biri elbet bir gün bir şekilde aşılır. Bu yüzden sen de mesafeleri aşmaya odaklan.

Daha fazlası içim Kısa Sözler

Önüne çıkan her engelde pes edecek olursan mesafeler senin en büyük ve bir numaralı düşmanın olur.

Birbirini sevmeyen iki kalp ya da birbirini hiçbir şekilde anlamayan iki kafa en uzak mesafeyi ifade eder.

Mesafenin insan üzerinde yarattığı en büyük etki boşluktur. Kalpte açılan boşluğu da biten mesafeler kapatır.

Bazen herkese karşı büyük bir mesafe koymak gerekir. Ne kadar mesafeli olursan o kadar az zarar görürüsün.

Mesafesini nasıl koruması gerektiğini bilmeyen insanlardan uzak durun. Çünkü bu insanlar her zaman sınırı aşarlar.

İki insanın arasında mesafe var diye üzülmesi o kadar saçma ve gereksiz bir durum ki. İki insan arasında başka bir kişi olmadığı sürece ortaya çıkan bütün mesafeler birer birer aşılır.

Mesafe ile bağlantılı olan samimiyetin çizgisini en iyi şekilde korumak gerekir. Aksi halde samimiyet adı altında bütün sınırlar aşılır.

Mesafesiz yaşanan duygular bir süre sonra samimiyetsiz bir hal almaya başlar. Mesafe her daim var olmalıdır.

Mesafe var diye üzülme sakın. Arada güçlü bir bağ var ise bu mesafe kül olur uçar gider.

Birbirlerine çok uzak yerlerde yaşasalar bile onlar her daim beraberlerdi. Mesafenin üzerine mutlu olmayı başarabilmek adına aşkına sığın.

Gökyüzü ile aramızda mesafe olduğunu kabul edebilirim fakat senin ile aramızda herhangi bir mesafenin olduğunu asla ama asla kabul edemem.

Bizim seninle aramızda çok güçlü bir bağ var. Binlerce kilometre uzağımda da olsan bu bağ asla incelmez. Fakat başka birinin varlığı bu bağın incelerek kopmasına sebep olabilir.

Mesafe dediğin bir hayale bakar. Gözlerini kapattığında yanında hissettiğin o kişi ile aranızda hiçbir zaman mesafe olmaz.

Düşüncelerim ile tutuyorum elini sevgilim. Yollara ve mesafelere inat ben seni her an dolu dolu yaşıyorum.

Mesafenin yeri ve zamanı vardır. Her yerde herkese karşı mesafeli ya da mesafesiz olamazsın.

Sürekli sevmek, öpmek, koklamak istesen bile onun senden binlerce kilometre ötede olması hepsine engel olur.

Hayatındaki varlığı önemsiz olan bütün insanlar yanınızda yakınınızda olurken, en önemli insanların binlerce kilometre uzakta olması ciddi oranda can acıtan bir durumdur.

Hiç ölemediğin insanların yüzünü her gün görürsün fakat çok özlediğin insanların yüzünü görmek için mesafeler aşman gerekir.

Gerçek aşk yaşanan bütün zorluklara karşı mücadele etmeyi bilmektir. Özellikle mesafe durumu söz konusu ise bu durumu en iyi şekilde yönetmesini bilmek gerekir.

Mesafenin insanların zihin sağlığı üzerinde değişik etkileri olabilir. Hasretin en güzeli sevdiğin kişi ile uzak mesafe ilişki olmaktadır.

Bazı insanlar varken bile yoktan farksızdır. Bazı insanlar ise yokken bile varlıkları ile insanın içini en derinden ısıtmasını bilirler. 

Bir insanla çok yakın olmak çok uzak olmaktan daha büyük sıkıntıları doğurur. Mesafenin de yakınlığın da ne demek olduğunu en iyi şekilde anlamak gerekir.

Ne zaman mesafeni kaybedersen o zaman pek çok şeyin anlamını yitirdiğini fark edersin.

En büyük seviler uzak mesafeyi göz ardı ederler. Bunların ilk sırasında anne yer alıyor.

Mesafe sözleri yazımızın sonuna geldik.

Yazıyı Oyla post

Bir cevap yazın