Kısa Yıldönümü Mesajları

kisa-yil-donumu-mesajlari

Kısa yıldönümü mesajları yazımızda sevgiliye yıldönümü mesajları, eşe kısa yıldönümü sözleri 2021 bulabilirsiniz.

Kısa Yıldönümü Mesajları

Seni tanıdığım günden beri mutluluk ve aşkın ne olduğunu öğrendim. Bana hayatımda tatmadığım duyguları tattırdığın için sana sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Aşk dolu yıllar geçirmek dileğiyle.

Unuttuğumu sandın değil mi? Seninle mutluluğa adım attığım o günü nasıl unutabilirim sevdiğim. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

Seni sevmek cennetin bir köşesinde köşk kurmak gibiydi. Seninle geçirdiğim her an ise cenneti tanımak gibi bir şeydi. Seni bana bağışlayan Allah’a şükürler olsun. Nice mutlu huzurlu yılları birlikte yaşamak dileğiyle.

Gönül isterdi ki parmağına tektaşlar takayım, seni saraylarda yaşatayım. Ancak gönül zenginliğimden ve aşkımdan başka sana sunacak hediyem yok. Bana verdiğin huzur ve mutluluk için teşekkür ederim. Senli nice yılları geride bırakmak dileğiyle.

Seni tanıdığım günden beri hayatımdan çıkan hiçbir şeye ve hiç kimseye üzülmedim. Ömrüm sana feda olsun. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sevdiğim.

Sen avuçlarımda sakladığım bir çam ağacı tohumu gibisin. Toprağa eksem koca bir ormana can vereceksin. Ben senin gönül toprağıma ketim ve sen bana baharı getirdin. Ömrüm boyunca yanımda olman dileğiyle.

Tam hayata küsecek iken seninle tanıştım. İşte tam bugün ben hayatı buldum. Seni tanıdığım bugüne şükürler olsun.

Hayatımda verdiğim en doğru karardı seninle bir yuva kurup, aynı sofraya oturmak. Geride bıraktığımız yılda kederlerimizi kilitleyip, yeni yılımızda hep mutlu olmak dileğiyle.

Kışı sevmek için neden arardım seninle tanıştığım bu karlı sabahı sevdiğim gibi artık kışı da seviyorum. İyi ki o karlı sabaha uyanmış ve iyi ki sana gülümsemişim sevdiğim. Nice mutlu yıllar geçirelim birlikte.

Ellerimi sımsıkı tut ve ilk gün ki gibi gözlerime bak. Bugün senin gözlerinde ki o parıltıyı gördüm ve bugün sana evet dedim. İyi ki benim erkeğimsin.

Aşkım sen beni benden çok seven ve kalbimin ritmine ayak uyduran bir nefessin. Bugün gibi her günümüzün çok güzel olmasını dilerim.

Eşe Yıldönümü Sözleri

Benim gül bahçem. Sana karşı duyduğum o sıcak aşk var ya ilk gün ki gibi sıcacık ve sana karşı atan kalbim var ya ilk gün ki gibi senin için çarpıyor. Ve ben kalbim atmayı bırakıp, nefessiz kalana kadar seni sevmeye devam edeceğim. Öldükten sonrada seni cennetin kapısında bekleyeceğim. Bugün olduğu gibi her gün, her an, her saniye seni sevmeye yemin ediyorum.

Seninle beraber yaşlanmaya söz verdiğim o günden beri seni çok seviyorum, hep seveceğim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sevdiğim.

Sen sanıyorsun ki aşk dediğin evlilik ile bitiyor. Hayır aşkım ben seni gördüğüm ilk gün ki o tutkulu aşk ile sevmeye devam edeceğim. Beraber yaşlanacağımız nice mutlu yılların hayali ile.

Gözümü açtığım her gün mutlu olmamın tek sebebi o güne senin varlığın ile başlıyor olmamdır. Her güne seninle uyanmayı diliyorum ve beni mutlu ettiğin her yıl için teşekkür ediyorum aşkım.

Ben seni o kadar çok sevdim ki sen benim aldığım nefes, atan kalbim gibisin. Allah senin yokluğunu hiç göstermesin. Seni çok seviyorum karıcığım. Bu yıldan daha mutlu yılları birlikte geçirmek dileğiyle.

Ben seni çiçeğin toprağı, toprağın yağmuru sevdiği gibi severim. Ben seni imkansızı sever gibi severim. Ömrümün senli günler ile tükenmesini dilerim.

Ben seni tanıdığım ilk günden beri mutsuzluğu ve kederi unuttum. Sen beni mutlu kılan en güzel şeysin. Nice mutlu yıllara.

Sen benim en güzel tesadüfüm, en tatlı hikayem, en göz kamaştırıcı masalımsın. Sen benim dünüm, bu günüm, yarınım ve her anımsın.

Senin bir gülüşün bana cenneti anımsatır. Sen var ol ki ben her daim cenneti izleyeyim sende. Cennet bakışlı yârim iyi ki seni tanımışım. Nice mutlu, huzurlu yıllar dilerim.

Seninle evlendiğim o gün ben yeniden doğrum, seninle aynı evi paylaştığım o gün ben ilk adımlarını atan bir bebek gibi yaşamayı, adım atmayı öğrendim. Ben senin ile yeniden bebek oldum, çocuk oldum ve büyüdüm. Sen iyi ki benim ömrümdesin. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Aşkım ben seni ve senli günleri çok seviyorum. Nice mutlu huzurlu yıllarımız olsun, aşkımız sonsuz olsun.

Kısa yıldönümü mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası içi kısa ay dönümü mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

Yazıyı Oyla post

Bir cevap yazın