Kısa Başsağlığı Mesajları

kisa-bassagligi-mesajlari

Kısa başsağlığı mesajları yazımızda taziye mesajı, eşe, dosta  ve akrabaya başsağlığı mesajları bulabilirsiniz.

Kısa Başsağlığı Mesajları

Sevgili arkadaşımı kaybetmiş olmanın üzüntüsünü en derinden yaşamaktayız. Vefat eden kardeşimize Allah’tan rahmet, ailesine ve sevdiklerine başsağlığı dileriz.

Cennetin tüm güzelliği ruhumuza işlemeli, Allah korkusu daima kalbimizde yer almalı ki imanı hayat felsefemiz olarak bilelim. Öldüğümüz zamanda yerimizi yaptığımız şeylerle görelim. Başınız sağ olsun.

Allah’ımdan ölen kardeşime rahmet sizlere de büyük sabır istiyorum. Başınız sağ olsun, Allah’ım geride kalanlara uzun ömürler versin.

Ölen dostumuz için Allah’ımdan rahmetlerini bol vermesini nasip etsin… Cennetin kapısından girmesini eylesin. Geride kalmış olan kişilere de sevdiklerine bol sabırlar eylesin.

Hayatımızı idama ettirmiş olduğumuz fani hayatımızda kötü günümüzde yanımızda olanları unutmamalıyız. Başınız sağ olsun. Allah yardımcınız olsun.

Can dostumu kaybettim bugün onun üzüntüsünü en derin şekilde hissetmekteyim. Merhuma Allah’tan rahmet dilerim yakınlarına da Allah’ım sabır eylesin.

Sevabı günahından çok olsun inşallah, mekanı cennet olsun, başınız sağ olsun.

Bugün kalbimiz hüzünlü, gözlerimizden yaşlar yakıyor olsa bile canımız kardeşimizin güzel geçmiş olan ömrü artık son bulmuş olsa da onu her zaman iyi hatırlayacağız. Allah’ım ona cennet köşesinden bir yer nasip eylesin. Yakınlarına da Allah rahmet eylesin.

Acıyı, derdi bugün dünyada bırakıp cennetin kapısından geçmeye bir adım daha yaklaştı. Kalbim üzüntülü olsa da cennetin kapısına yaklaşması hepimizden daha huzurlu olduğu anlamına gelmektedir. Yakınlarına Allah sabır versin.

Hayat bir çiçeğe benzer. İlk önce açar sonra solarken de zaman su gibi akıp gider. O acılı zaman geldiği anda üzüntülerde hakim olur hayatımıza. Allahtan rahmet size de sabır dileriz. Mekanı cennet olsun, günahları da af olsun.

Taziye Mesajları

Ölüm elbet bir gün hepimizin kapısı çalacak. Allah’ın takdiri nasıl uygun görmüş ise öyle göçüp gideceğiz buralardan. Kardeşimiz bizlerden önce gitmiş olsa da dualarımızla her zaman onun yanında olacağız. Size de Allah’tan sabır diliyoruz. Başınız sağ olsun.

Ailecek değerli kardeşimizi kaybettiğimize çok üzgün olduğumu belirtmek istiyoruz. Başınız sağ olsun. Mekanı cennet olsun inşallah.

Cennetin suyu ruhunun her bir tarafına işlesin, toprağı bol, ruhu huzurlu bir hayat olsun.

Güzel günlerde nasıl yan yana isek kötü günümüzde de her daim yanınızda olduğumuzu bilin. Başınız sağ olsun.

Sevabı günahından çok olur inşallah. Mekanı cennet olsun, Allah’ım size sabırlar eylesin.

Vefan eden kardeşimin ailesine duamızı, acılı kederi hep beraber paylaşmaktayız. Mekanı cennet olsun.

Allah’ım sizlere büyük bir sabır versin. Vefat eden güzeller güzeli kulunu cennetine almayı nasip eylesin. Ruhu şad olsun günahları da affedilsin. Başınız sağ olsun.

İnsan doğar, büyür, yaşar ve ölür. Önemli olan şeyse bu yaşamış olduğu zaman boyunca görevlerini yerine getirmiş olması. Başımız sağ olsun. Mekanı cennet olsun.

Başınız sağ olsun değerli dostumuzu bu gün aramızdan yolcu ettik. Yanınızda değiliz ama kalbimiz her zaman sizinle olacak. Ne kadar üzgün olduğumuzu bilemezsiniz. Allah’ım size sabır eylesin mekanı cennet olsun.

Can dostumu kaybetmenin ne kadar kötü olduğunu kelimelere dökemem. Siz değerli ailesine sabırlar versin güzel Rabbim, kardeşimin mekanı da cennet olur inşallah.

Hayatımızı öyle ya da böyle yaşamaktayız. Fani dünyada tek önemli olan sorumluluklarımızı yerine getirmek olur. Allah ölen kardeşimizin günahlarını affetsin, cennetinden bir köşe sunsun. Mekanı cennet olsun.

Bu acı günde her daim yanınızda olduğumuzu içten duygularımızla belirtmek istiyoruz. Ölüm bu hayattaki tek gerçeğimiz acınızı her zaman sizinle paylaşmakta ve sabırlar dilemekteyiz. Başınız sağ olsun.

Bir gün gelir ve o günden kimse kaçamaz. Değerli dostumun o günü çok erken gelmiş olsa da Rabbim onu yakınında olmasını istemiş. Bize dua etmekten başka hiçbir şey düşmez. Mekanı cennet olsun.

Yalan hayatın içerisinde tek doğru olan doğru yoldan hiç şaşmamaktır. Allah’ım güzel kardeşimin her zaman doğru yolda ilerlemesine yardımcı olmuş, yolundan hiç ayrılmamıştır. Cennetinden bir köşe nasip eylesin Allah’ım güzel kardeşime siz değerli ailesine de bol sabır dileriz.

Hayata elveda diyerek ölüme merhaba diyen ruha her zaman dua edelim. Ruhlar şad olsun, mekanı cennet olsun, siz yakınlarının da başı sağ olsun.

Uzak değil ölüm herkese bir nefes kadar yakında. Bugün güzel kardeşimiz erkenden bizlere veda etti. Mekanı cennet olsun.

Kısa başsağlığı mesajları yazımızın sonuna geldik.

Yazıyı Oyla post

“Kısa Başsağlığı Mesajları” üzerine 4 yorum.

Bir cevap yazın