Kısa Ayrılık Sözleri

kisa-ayrilik-sozleri

Kısa ayrılık sözleri yazımızda aileden ayrılık sözleri, en içten ayrılık sözleri ve duygusal ayrılık mesajları bulabilirsiniz.

Kısa Ayrılık Sözleri

Beni sev diye çok çabaladım. Ancak yüreğini fethedecek Sihirli güce sahip değildim. Gidiyorsun git ancak unutma aşkın diğer yarısı ayrılıktır.

Seni sevdiğim için şanslı olduğumu düşünüyordum. Ancak senin gitme isteğinin karşısında aslında ne kadar yanlış bir karar verdiğimi fark ettim.

Bazen insan sevdiğinin mutlu olması için gitmek zorunda kalır. Kızma bana ve benden nefrette etme senin mutluluğun için gitmem gerekli. Elveda…

Seven terk etmez peki senin gidişin sevmediğinin göstergesi mi?

Ey vefasız yârim. Tuttuğun eli bırakacak kadar yüreksiz idinse o eli tutuşun niyedir. Gitmek için geldinse sevdim deyişin niyedir?

Aşk bir gül bahçesinde bir gülü sevmektir. O gülün serpilip, çiçek açışını izlemektir. Ayrılık ise o gül bahçesinde gözün gibi baktığın gülü tutunduğu topraktan söküp, kenara atmaktır. Sen şimdi gidiyorsun ya sadece gitmiyorsun gönül hanemi yıkıp, başkasına güvenimi yok edip gidiyorsun.

Senin daha mutlu bir hayat geçirmen için gidiyorum. Hoşça kal…

Ey sevdiğim gittiğin bu yüreğe bir gün geri dönmek istersen, sakın dönme. Çünkü senin yıktığın yüreği onaracak el seni bu yüreğe bir daha kabul etmez.

Gitmek cesaret ister, biraz katı yürek birazda aptallık. Çünkü aklı olan insan asla kendini seveni ter edip gitmez.

Ne kadar özlesem de sana gel diyemem. Çünkü sen giderken arkandan gitme diye çok sessiz çığlıklar attım ben.

İnsanoğlu daha güzel, daha alımlı, daha zengin biri için sevdiğini terk eder. Dahalar var olan aşkı hiç eder. Peki o zaman bu gidişin arkasından dönmek istemenin nedeni nedir?

Gitmek isteyeni zorla bir gönülde tutamazsın. Bırak gitsin ki meşgul ettiği yürek hanene hak eden bir kişi taşınsın.

Seviyorum demek kolaydır. Zor olan ise yüreğinde yer edineni ömür boyu o yürekte saklamaktır. Ayrılmak kolay olanıdır. Zor olan ise kırmadan gidebilmektir.

Sana çok değer verdim diye yüreğini bulunmaz hint kumaşı kıldın. Artık bende bir değere sahip değilsin. Gidebilirsin.

Ayrılmak iki yüreğin arasında ki köprünün yıkılmasıdır. Ayrılmak gönül dediğin hanenin viraneye dönmesidir. Ayrılmak koskoca bir aşkı güçsüz bir hoş çakala sığdırmaktır. Hoşça kal…

Gidiyorsam sebep sensin. Sen beni hak ettiğim şekilde sevse idin ben de gerektiği gibi yanında kalırdım.

Dünyam sen iken şimdi cehennemim de sensin. Kalmak isterdim ama bu cehennemde daha fazla yanamam. Elveda…

Sana verdiğim değer kadar sevse idin beni ben de bugün istediğin gibi seninle kalırdım. Değmezsin. Varlığımı hak etmezsin. Elveda…

Son kez sevişim idi seni. Bundan sonra bir daha gelmem, Gidiyorum. Elveda…

Kısa Ayrılık Mesajları

Kısa ayrılık mesajları başlığımızın altına bir mesaj ile kısa bir şekilde ayrılık mesajı atabilirsiniz. Yüz yüze görmek istediğiniz kişiler için kısa ayrılık yazıları burada!

Bu saatten sonra seninle arşınladığım her sokağı tek başıma arşınlayacağım. Oturduğumuz bankta tek başıma martılara simit atacak ve hayaller kuracağım. Keşke sevdiğim gibi kalsa idin de gitmek zorunda kalmasa idim.

Gözüm seni gördü, gönlüm seni sevdi. Sevdiğim kadar beni sevemediğin için gidiyorum.

Gidiyorsan eğer aklına gelecek ve canını acıtacak anıları da kolayına unutamayacağını bilerek git. Hatta dur ben açayım kapıyı ki giderken zahmet yemeyesin.

Pencerede kara perde, gözünde kara sürme. Biçare yeni düştü aşk derdine. Giderken bende ki kor ateşi de bileydin de öyle gideydin sevdiğim.

Ayrılık sevda ile ikizdir. Deli gibi sevdiğini gün gelir severek ayrılırsın.

Erkekler ayrılıyorsa sizi yeterince sevmiyorlardır. Ama bir kadın ayrılıyor ise seviyordur ama sizin onu sevdiğinizden emin değildir.

Gökyüzünde ki yıldızları seyrederken ne kadar mutlu olduk ise senden ayrılır iken de o kadar mutsuz oldum.

Ey gönlümde ki derdime derman olan yârim. Eğer derdime derman olmak yerine canımı daha da acıtacak isen gelme.

Ayrılık dediğin şey ölmek gibidir. Yaşarsın, nefes alırsın ama bir ölüden farkın olmaz.

Senin hatalarını defalarca yok saydım, defalarca değişeceğine inandım ve yolun sonuna geldik. Artık bu ilişkiye nokta koymak zorundayız. Çünkü ben bu ilişkide çok yoruldum, mutlu değilsem mutlu da edemem.

Sana gülümsediğim gün gülümsedin. Ve seni sevdiğim gün sende beni sevdin. Şimdi sen gidiyorsun ben ise yaralı olarak geride kalıyorum.

Gidişim şimdi seni mutlu edebilir. Ama benim gibi seni seven birini bulamadığında benim sana söylediğim her kelimeyi, şefkatli avuçlarımı ve senin için çabalarımı özleyeceksin.

Kısa ayrılık sözleri yazımızın sonuna geldik. Ayrıldığınız kişiye laf sokmak istiyorsanız kısa kapak sözler yazımıza göz atabilirsiniz.

Yazıyı Oyla post

“Kısa Ayrılık Sözleri” üzerine 22 yorum.

  1. Fark ettim ki herşey benim çabamla oluyormuș. Bu saatten sonra benim çabamla olacak her ne varsa olmasın..!

  2. Hayat devam ediyor ama yalnızlıkla mutlu olduğumuz günler geride kaldı artık üzgün günler bizi bekliyor

Bir cevap yazın