Kısa Ağlatan Sözler

kısa ağlatan sozler

Kısa ağlatan sözler yazımızda duygu dolu kısa ağlatan sözler, candan vuran ağlatan mesajlar ve ağlatan laflar bulabilirsiniz.

Kısa Ağlatan Sözler

Ben çaresizliğimi mehtaba sakladım. Geceleri, hani el ayak çekilir ya, işte ben hıçkırıklarımı o vakte sakladım be adam!

Dert, keder senden gelecek ise başım üstüne. Bana yine ‘ Seni seviyorum’ desen yine bağlanırım. Ama aldanma, çünkü sen benim yüreğimde gizlediğim o adam değilsin.

Hayatın savurduğu yerde yaşayamazken ben, sen onun yüzüğünü parmağına gurur ile takmışsın. Helal olsun, benim kalbim o parmağındaki halka kadar etmedi ya, helal olsun!

Sen misin iki cihanda da beni sevecek olan? Sen önce sahip çıkmayı öğreneceksin.

Koy elini vicdanına. Cıvıl cıvıl bir kadını harabeye çevirdin ya, işte bu vebal ile git onun kollarına.

Gittin diye suçlamıyorum seni. Ama babam gibi gitmene de kızmadım da, hani sen benim olmayan babamdın, ya?

Sol tarafımda kanıyorsun. Ve eminim ki bu acı asla ve asla dinmeyecek.

Daha fazlası içim Kısa Duygusal Sözler

Bana her şeyin benmişim gibi davranma. Gideceksin biliyorum. Çünkü gözlerine başka gözler değmiş, yabancı bakıyorsun bana. Bir gün onunla önümden geçip gideceksin, ama ben seni hep iyi hatırlayacağım.

Sabahlara kadar mesajlaşırdık ya, işte şimdi yine aynı saatlerdeyiz. Şimdi ise tek fark ben resmin ile konuşurken, sen onun kokusunu içine çekiyorsun.

Şu vazgeçilmez tavırlarından sıkıldım artık. Şunu bil ki ne kadar bağlansam da bir kaç paket ile unuturum ben adını.

Beni ilk terk eden adam babamdı. Ve sen geldin hayatıma olmayan babam olmaya söz verdin. Sonu ise aynıydı. Çünkü yüreğin cesaret edemedi, delikanlı bir kızı sevmeye.

Sen adam olamadın, ben ise fazla delikanlı kaldım yanında. Bu gece var ya seni çok özledim. Tüm o yüreksizliğini bile özledim be vefasız.

Sevilmedim, sevilmeyeceğim. Yeri gelince sevdiğim adamdan daha delikanlı oldum. Ama sen beni zerre sevmedin. Sevemeyeceksin be adam.

Sesin, bakışların, gülüşün her şeyin başkaydı. En azından ben öyle sanıyordum. Sonra ne oldu biliyor musun? O kız ile düğün davetiyenizi gördüm. Sen benim gençliğimin en güzel çağlarıydın. Şimdi ise bir başkasıyla yaşlanmak isteyen bir hiç.

Sevmeye cesaretin yoktu madem, neden delikanlı bir kalbe girmek istedin ki, neden?  Neden seni seviyorum dedin?

Ben bugün yine sabahçıyım. Elimde resmin, bir de şarkı en damar olanından. Ama bunlar senin umurunda değil, belki de sevgilin şu an omuzunda uyuyor.

Sen varken gökyüzü bile pembe gelirdi bana, hayat rengârenkti. Şimdi ise gökkuşağı bile simsiyah gözümde.

Sevdiğim adamın kirpiklerine bile aşığım ben. O ela gözlerini çevreleyen kirpikler var, onlardan biri yere düşse, onu yerden alıp öper başımın üstüne koyarım ben. Ne kadar sevdiğimi tartışmayalım istersen.

Herkesi ve her şeyi duyan, bir tek bana sağır olan bir adama aşık olacak kadar cesur bir kadınım ben. Sen sanıyorsun ki gitti ve bitti. Ama o kadar kolay değil, gidince bitmiyor, bitmiyor!

Duygu Dolu Ağlatan Sözler

Artık unuttum diyorum. Geçti diyorum, sonra bir sokaktan geçerken, yemek yerken, uyurken kokun geliyor burnuma. Ve sonra yine iliklerime kadar hissediyorum yokluğunu.

Sen onu derin derin koklarken, ben sabahı balkonda paket paket sigara ile ederdim. Bu ilişkide delikanlıca seven tek kişi bendim.

Emin ol, hak ettiğim bu değildi. İçim sızlardı sana bir şey olacak diye. Ama bu kadar ucuz terk edilmeyi hak etmedim.

Ben ağlarken, nasıl sarılabiliyorsun ona? Hiç mi aklına gelmiyorum, hani bir kere bile kokum burnuna değmiyor? Bir kere mi hatırına gelmem be adam! Bu kadar ucuz muydu?

Sana onun kokusu sinmiş. Onun saç teli, onun bakışları, onun gülüşü sinmiş sana. Benim sevdiğim o adam yerini, bir yabancıya bırakmış.

Makyaj yapan kadından daha güçlüsünü göremezsin sen. Sanki sabahlara kadar ağlamış, paketler bitirmiş kadın o değilmiş gibi davranır ya. Sen işte o kadından daha delikanlısını arasan da bulamazsın.

Seni rüyamda gördüm bu gece. Öyle güzeldi ki, yine benimdin yine sadece benimmiş gibiydin. Bir kaç dakikalığına bile olsa…

Yerimi kimler doldurmuş görüyorum. Kimler için benden vazgeçtin? Bu kadar mı ucuzdun? Herkes hak ettiğini yaşıyor ise, bu çektiğim acı benim layığım mıydı?

Bir gün, sen de hiçbir şeyim olacaksın benim. İliklerime kadar özleyeceğim seni, ama sen gelmeyeceksin biliyorum.

Kısa ağlatan sözler yazımızın sonuna geldik.

Yazıyı Oyla post

“Kısa Ağlatan Sözler” üzerine 3 yorum.

  1. kiz geldi cikma teklif etti hyr dedim annesine farkli bisekilde soledi abim duyunca sag kolumu kirdi kiz sora benden ozr diledi tm dedim dediki seni seviyom sev olak dedi tm dedim 1 saat sora ayrildik

Bir cevap yazın