İntikam Sözleri

intikam sözleri

İntikam sözleri yazımızda sabır ve intikam sözleri, en ağır intikam lafları ve düşmana intikam mesajları bulabilirsiniz.

İntikam Sözleri

İntikam hissini iliklerime kadar hissettiğimde kendime sakin olmak için verdiğim telkinler yetersiz kalacak, intikamın ateşi ile parlayan ateş kırmızısı gözlerim hesap gününe dek sönmeyecek.

İnsanın intikam duygusunu ehlileştirememesi kimine göre avantaj kimine göre dezavantaj olarak kanıksanır ben intikamım ile güçlüyüm intikamım benim ile anlamlı, düştüğümde tekme atanların düştüğünü görene dek kinim diridir.

Yapamazsın edemezsin deyip yarı yolda bırakanlara düştüğüm çukurlarda beni yalnız koyanlara bir çift lafım var bu çukuru kinimle doldurup çıkacağım çıktığımda ise sizden intikam almayacağım lakin ödeşmek adettendir, hepiniz ile ödeşeceğiz.

Kalbimin cam kırıkları ile dolan odalarında bir duyguyu besledim büyüttüm adı intikam, büyütürken beni de çok yordu yıprattı ancak şimdi ben bile başa çıkamıyorum zamanında beni üzen dara düşüren kim varsa iki elini başının arasına alsın ve düşünsün bu vahşi duyguyu çoktan üzerinize saldım.

Kurtlar intikam alan tek hayvan derler bu yüzdendir ki kurtları severim intikam almakta ancak böyle asil bir hayvana yanaşır nerde görülmüş bir kelebeğin bir kuşun bir karganın intikam ile bilendiği ? Bir kurt olup alacağım intikamımı sizlerden bir gece yarısı ineceğim mutlu anlarınızın tepesine.

Senden en büyük intikamı seni Allah’a havale ederek alıyorum çünkü biliyorum ve güveniyorum ki o benim için en iyisini bilir, Allah intikam alanların da en şüphesiz en hayırlısıdır.Ne kadar soğutmaya çalışsamda içimi bana verdiğin acıları kabullenemiyorum bana verdiğin tüm bu acıları sana fazlasıyla iade edeceğim gün intikamın tatlı şerbetini tadacağım ve o gün senin yüzündeki mimikleri izleyerek kahkahalar atacağım.

Daha fazlası için Ayrılık Sözleri

Yaptığın tüm yanlışları not alıyorum senden intikam almaya geldiğim gün ben ne yaptım diye serzenişte bulunur isen eğer tek tek yaptığın kahpelikleri sana anlatıp bir kez daha yok oluşuna tanık olacağım.

Senin beni bırakıp gittiğin gün bir intikam hırsı bürümüştü benliğimi sonra durdum ve dedim ki senden alacağım en büyük intikam seni unutmak, ve o gün bugündür seni unuttuğumu her hatırladığımda intikamın soğuk tarafından bir ısırık daha alıyorum.

Sana olan saygımı ve sevgimi senden intikam almaya yemin ettiğim gün kaybettim ve seninle şu koca şehirde tekrar karşılaşacağımız gün beni ne için bırakıp gittiğini öğrenene dek intikam duygumu zincire vuracağım.

En büyük intikam affetmek der büyükler ben seni affetmiyorum azad ediyorum çünkü bu sana verebileceğim en büyük ceza ve kendime verebileceğim en büyük ödül.

İhanet bıçağını sırtıma sapladığın günden beri bıçağı intikamımla biledim mutlu olduğun her gün için bir kez daha yemin ettim senin de benim gibi acılar içinde ağladığını görene dek bu bıçağı bileyeceğim sonrasında sığınmak için bana geldiğinde avucunun içine bu yaslı bıçağı bırakacağım.

Beni yarı yolda bırakıp geri döndün ancak döndüğün yerde seni mutluluk değil acılar bekliyor eğer koşup bana yetişmeyi denersen beni bulamayacaksın senden intikam almak için değil kendimi mutlu etmek için kaçıyorum.

Senden intikam almak için kendimi yıpratmaktansa kendi hayatımı dolu dolu yaşamaya karar verdim çünkü benim mutlu olmamdan dolayı çekeceğin acı benim yaşayabileceğim en güzel en anlamlı intikam.

Düşmana İntikam Mesajları

Kalbimin derinliklerinde adına odalar ayırdığım insanlar şimdi arkamdan konuşuyor ve duymadığımı sanıyor hepinize olan sevgimi bitirdiniz size verebileceğim sadece kinim ve intikamım kaldı, nasibinize düşeni alacaksınız acele etmeyin.

Kendi kendine yeten kah ağlayan kah gülen bir insandım ben düşmanlık nedir kavga dövüş nedir bilmezdim beni bu hale siz getirdiniz dişlerimi siz bilediniz benim intikamımı ben değil sizler var ettiniz ve şimdi sizin için hazırladığım intikam pastasından payınıza düşen pastayı afiyetle yiyeceksiniz.

Canımı yaktığında gidip başkasının canını yakarak senden intikam almadım aksine senin canını yakabilmek için onu öyle seveceğim ki beni her gördüğünde yeniden kahrolasın.
Bana tankla tüfekle gelene çiçek uzatmam sana zaafım vardı sustum beni birçok yerimden vurdun şimdi topumla tüfeğimle geliyorum sana senin beni incittiğin kadar intikam alacağım senden fazlasına ihtiyacım yok ve gözyaşların süzülürken bir sigara yakarak karşına oturup sakince izleyeceğim.

Bana yaptıklarını yedim yuttum sustum lakin arkamdan konuştuklarını duyduğumda o sakin insanı kaybettin uyuyan bir devi uyandırdın şimdi başına aldığın büyük bir bela var her sokakta karşına çıkacak bir dev var adı intikam, kaçtığın her köşede girdiğin her delikte ensende hissedeceğin bir dev, yaşattıklarını yaşayana dek peşini bırakmayacak bir dev adı intikam.

Kendimden çok sevdiğim kim varsa yarı yolda bıraktı sırtımdan bıçakladı düşmanlarımla bir oldu karşıma geçti yıkılmadım, boğarız sandığınız ben nice okyanuslardan sağ çıktım burdan da çıkarım ama şunu bilin ki hepinizi aynı gölde boğacağım intikamımı almadan huzurla uyumayacağım.

Canımı yakacak kadar cesaretin olduğunu düşündün ancak sana bu şansı ben verdim ve şimdi kozlar benim elimde çünkü nasıl biri olduğunu gördüm öğrendim idrak ettim şimdi benden korkmana gerek yok ancak intikamımdan kork, seni bulana dek pes etmeyecek.

İntikam sözleri yazımızın sonuna geldik.

Yazıyı Oyla post

Bir cevap yazın