Güçlü Kadın Sözleri

güçü kadın sözleri

Güçlü kadın sözleri yazmızda güçlü, başarılı kadın sözleri, etkileyici güçlü kadın lafları ve kısa güçlü kadın yazıları bulabilirsiniz.

Güçlü Kadın Sözleri

Dünyanın en yenilmez varlığı kendine inanan kadındır. İstediği ve inandığı sürece önüne çıkan her engeli yıkabilecek güce sahiptir bu kadınlar. İşte onlardan biriyim ben.

Narin ve kırılgan kadınlar güzeldir. Ama cesur ve kendine güvenen kadınlar hem güzel hem de çekicidir.

Bir erkeğin boyunduruğu altına girmeden, kendi ayakları üzerinde durabilen kadınlar güçlüdür. Ve dünya, bu kadınlara çok şey borçludur.

Gerekli zemin hazırlandığında en tembel kadın bile mükemmel başarıya sahip olabilir. Bir kadına yalnızca toprak verirseniz, onu sizin için cennet bahçesine çevirebilir.

Baba sevgisinden uzak büyüyen kadınlar yıkılmazlar. İçlerinde hala büyümemiş bir çocuk olsa da, onlar güçlü kadınlardır.

Bir kadın isterse mühendis de olur asker de. Ve kadınlar, elinin hamuruyla karıştıkları her işi başarabilir.

Tırnağı kırıldığında değil kolu kırıldığında bile acısını belli etmeyen kadınlar vardır. Herkesin hayran olduğu bu kadınlar, yalnızlığın kraliçeleridir.

Daha fazlası için Kısa Sözler

Her şeyin üstesinden gelebilecek bir kadınsın sen. Evlilik de yaparsın, kariyer de. Unutma; bir kadın amacına ulaşmak isterse, karşısında dağlar bile duramaz.

Sen benim güçlü kadınımsın, yıkılma asla. Beraber üstesinden geleceğiz, ne varsa. Bir gün her şeyin güzel olacağına inanarak, dimdik dur güzel sevgilim.

Evlenip 5 çocuğa bakan kadın da güçlüdür, okuyup mastır yapan da. Önemli olan kadının hayattaki başarısıdır. İyi bir anne, birçok kadından çok daha başarılıdır.

Senden neden nefret ediyorlar diye üzülme. Güçlü kadınlar kıskanılır ve düşmanı çok olur.

Gözyaşlarını kendi silebilen, çektiği acıların üstesinden gelen kadın, bir fatihten daha güçlüdür. Ve onları yıkabilecek pek az şey vardır.

Güçlü bir kadına yalan söylemeyin, çünkü anında yakalanırsınız. Fakat isterlerse inanmış rolü de yapabilirler. Ve burada kandırılan siz olursunuz.

Ayrılan kadın saçlarını keser, farklı renge boyar. Ve yeniden hayatına devam eder. Aşkı yenebilen kadın, güç kazanır.

Güçlü bir kadın hayatınıza girdiyse onu olduğu gibi kabul edin. Sonra ona bırakın kendinizi, ona adayın. Her ne olursa olsun; o kadının yanınızda olacağını da unutmayın.

Ben de isterdim herkesin ‘prenses’ dediği bir kadın olmayı. Ama hayat öyle şartlar sundu ki bana bir kaya gibi sert ve duygusuz oldum.

Güçlü olmayı başarabilen kadın, zor güvenir ve nadiren aşık olur. Böyle bir kadına sahipseniz, asla güvenini sarsmayın ve onu kaybetmeyin.

Erkeği savaşa giden kadında güçlüdür, tek başına yaşamaya çalışan da. Önemli olan kadının bir varlık olduğunun anlaşılmasıdır. Hem de hiç çözülemeyecek bir varlık.

Eğer bir kadın mücadelesinde haklı sebepler barındırıyorsa; onu yenmeniz ve haklı çıkmanız imkansızdır. Yine de onunla savaşmayı göze aldığınızda yalnızca mücadeleyi değil daha birçok şeyi kaybedebilirsiniz.

Güçlü kadınlar da toz pembe hayaller kurarlar. Ve günün sonunda bu kadınlar hayallerinin ötesine kadar ulaşmış olurlar.

Sevdiği adamdan daha güçlü olan kadınlar, onların yanında narin bir çiçeğe dönüşürler. İstedikleri huzurdur, savaşmaktan yıldıkları şeyleri bir kenara bırakırlar.

Hayatın yokuşlarından çıkmış, virajlarından dönmüş kadınlar ciddi dururlar. Ama sevdiği adamın yanında adeta bir çocuk gibi kahkaha atarlar.

Kısa Güçlü Kadın Yazıları

Güçlü kadınlar elindekinin kıymetini bilir, ancak var olanla yetinmeyip daha iyisini ister. Bu yüzden çabalamaktan ve öğrenmekten asla vazgeçmezler.

Bir kadının güzelliğinden çok azmine hayran olun. Kendi için çabalayan kadının sizin için neler yapabileceğini tahmin bile edemezsiniz.

Ah güçlü kadın, gel ağla omuzlarımda! Biliyorum çok şey taşıyorsun sırtında. Ve sevgi istiyorsun yalnızca, biliyorum.

Eğer bir adam güçleniyorsa ya annesinin emeklerinin karşılığını alıyordur ya da yeni bir kadına aşık olmuştur. Aksi durumlar çok nadirdir.

Etrafı kalabalık değildir esaslı kadınların. Ya bir iki dostu vardır ya sevdiği. Onca ihanetten, düşmanlıktan sonra pek kimseyi almaz hayatına.

Güçlü kadın olacağız derken karlar kraliçesi olduk. Hayat bizi acımasızca savunurken, bir çiçek gibi solduk.

Babasız büyüyen kadınlar kendi kendine yeterler. Onları yıldırabilecek, ağlatabilecek tek şey küçük bir kız çocuğunun elinden tutan bir babadır.

Yanlış gözle bakan olur, ayağına çelme takan, seviyor gözüküp yalanlar atan. Uzaklaş kızım, bu dünyanın acımasızlığından payını almadan uzaklaş. Tek başına kalsan da unutma, ben varım yanında.

Güçlü kadın olmak bir tercih meselesi değildir, mecburiyettir. Kimsesiz kalan, okutulmayan ya da şiddet gören kadınlar; güçlü olmayı kendine borç bilir. Ayakta kalmanın, dimdik durmanın başka çaresi yoktur.

Kendini ezdirmeyen kadınlara hayranım. Her ne olursa olsun güçlü kalan ve erkekleri bir himaye olarak kabul etmeyen kadınlar benim idolümdür.

Ayağıma takılan her engelde daha doğru yürümeyi öğrendim. Gördüğüm her yüksek dağa nasıl tırmanacağımı öğrendim. Ve ezilen her kadında kendimi görüp güçlü olmayı öğrendim.

Kalk ve toparlan, başaramadığında başka birine muhtaç kalacaksın. Eğer bunun baban veya kocan olmasını istemiyorsan şimdi gücünü göster.

Dünyadaki binlerce muhteşem varlık ya bir kadının elinden ya da bir kadının özenerek büyüttüğü çocuğun ellerinden çıkmıştır.

Güçlü kadın sözleri yazımızın sonuna geldik.

Yazıyı Oyla post

Bir cevap yazın