Geçmiş Olsun Mesajları

geçmiş olsun mesajları

Geçmiş olsun mesajları yazımızda sevgiliye kısa geçmiş olsun mesajları ve anneye, halaya geçmiş olsuın sözleri bulabilirsiniz.

Geçmiş Olsun Mesajları

Ne olursa olsun her şeyinle yanındayım ve her zaman da yanında olacağım. Parlak ve en içten güldüğün günlerine en kısa zamanda dönmeni dilerim. Geçmiş olsun.

Eski sağlıklı günlerine en kısa zamanda dönmen ve bir daha böyle sıkıntılarla karşılaşmamanı dilerim. Çok geçmiş olsun.

Bizleri sensiz bıraktığın bu zamanlarda en kısa zamanda aramıza dönüp, bizleri daha fazla sensiz bırakma. Her geçen dakika sana olan özlemimiz artıyor. En kısa zamanda yanımızda sağlıklı bir şekilde olmanı diliyorum. Çok geçmiş olsun.

Güzel günleri kucaklayıp kötü günleri çok gerilerde bırakacağın günleri görmeni diliyorum. Her zaman yanında olduğumu bilmeni isterim. Geçmiş olsun.

En kısa zamanda bu kötü kazanın etkisinden çıkıp çok güzel anıları biriktirmeye devam edeceksin. İyileştiğin zaman beraber çok güzel anlar yaşayacağız. En kısa zamanda kendini toparlamanı dilerim. Geçmiş olsun.

Senin birkaç mikroba mağlup olmayacak kadar güçlü bir insan olduğunu ikimizde çok iyi biliyoruz. O mikroplara en kısa zamanda kimin daha güçlü olduğunu göstermen gerek. En kısa zamanda sağlığını kutlamak dileği ile çok geçmiş olsun.

Daha fazlası için Başsağlığı Mesajları

Bir an önce bu acı duyduğun kötü günlerin geride kalmasını ve hatırlamayacağın bir anıya dönüşmesini dilerim. İyi hissettiğin günler en kısa zamanda gelecektir. Çok geçmiş olsun.

Umutsuzluk ve yalnızlık en kötü hastalık olarak bilinir. Ama sen ne yalnızsın ne de umutsuzsun. Her zaman istediğin her şeyi yapmak için yanında hazır bekliyor olacağım. Tek bir mutlu anın için elimden gelen her şeyi yaparım. Eski günlere dönmeni dört gözle bekliyorum. Geçmiş olsun.

Canım arkadaşım, uzun süredir aramızda yoksun ve biz seni çok özlüyoruz. Eski neşeli günlerimize sağlıkla dönmeni çok istiyoruz. Neşen ile hayatımıza bir güneş gibi parlamanı özledik. Geçmiş olsun.

Bu hasta ve kötü olduğun günlerde yanında olmayı çok isterdim. Yanında olamadığım için çok üzgünüm. Yanında olamasam da kalbimin seninle olduğunu bilmeni isterim. Hemen iyileşip dedikodu yaptığımız günlere yeniden dönmemizi bekliyorum. Çok geçmiş olsun.

Sende bir süper kahraman değilsin ve sende hasta olabilirsin. Bunu hemen atlatacağına ve tekrar sağlıklı günlerine döneceğine eminim. Aramıza yeniden dönmen dileği ile çok geçmiş olsun.

Hasta yemeklerini hiç sevmediğini biliyorum. Biraz daha sık dişini daha sonra seninle en sevdiğin yemekleri yiyeceğiz. En kısa zamanda iyileş ve daha fazla beni sensiz bırakma.

Hasta yatağından kalk ve aramıza en kısa zamanda geri dön. Çünkü çok özledik.

Geçmiş Olsun Sözleri

Bizlere kattığın güzel enerjiyi hastaneye de yansıttığına eminim. Bu yüzden senin hastaneden çıkmana izin vermiyorlar galiba. Ama bu kadarı yeterli artık aramıza dönmeni dört gözle bekliyorum. Çok geçmiş olsun.

Hasta olduğunu duyunca çok üzüldüm. En kısa zamanda iyileşip eski güzel günlerine dönmen dileği ile çok geçmiş olsun.

Herkes seni ve senin pozitif enerjini çok özledi. Hepimiz senin geri dönmeni büyük bir heyecanla bekliyoruz. Lütfen hemen iyileş ve gel!

Her hastalığa en iyi gelen şey gülümsemektir. Sende gülümseyerek bu hastalığı atlatacaksın. Çok geçmiş olsun.

Her gün daha sağlıklı, mutlu ve gücünün daha da atmasını dilerim. Geçmiş olsun.

Çok güzel gülüşlerini gördüm iyileştiren sonra da gülüşlerini görmeyi istiyorum. Bu da geçecek. Geçmiş olsun.

Ne olursa olsun ihtiyacın olan her anda yanında olacağım. Şu anda kalbim yanında. Geçmiş olsun!

Hastanede kaldığın sürece hiçbir şey için endişelenme. Biz burada ekip olarak her şeyle ilgileniyoruz. En kısa zamanda aramıza dönmeni bekliyoruz. Geçmiş olsun!

Benim için çok büyük anlamlar, çok büyük duygular ve çok büyük anıları ifade ediyorsun. Yanımda olmanı dört gözle bekliyorum. Çok yakında tekrar yanıma geleceğine ve mutluluk dolu günlerimize döneceğimize eminim. Geçmiş olsun.

Lütfen ilaçlarını düzenli olarak ve en kısa zamanda seni tekrar göreyim. Seni çok özlüyorum. Geçmiş olsun.

Seni her gördüğümde mutlu oluyorum ve sen hastanede ne kadar uzun süre kalırsan ben o kadar kötü hissederim. Benim kötü olmamı istemezsin değil mi? Bunun için en kısa zamanda iyileşip yanımda olman gerek. Geçmiş olsun canım dostum.

Sen hasta olman demek benim de hasta olmam demek. Hasta olduğunu öğrendiğimden beri çok mutsuzum. Senin için sürekli dua ediyorum. Sağlıklı ve güzel günlerine, günlerimize dönmek dileğiyle… Geçmiş olsun.

Hastanede olmanın hiç güzel olmadığını ve çok sıkıldığını biliyorum. Çabucak iyileşmeni ve eğlenceli günlerimize dönmeyi burada bekliyorum. Her zaman yanındayım çok geçmiş olsun.

Anlatacak bir sürü şey birikti. Eminim senin de öyledir. Bu yüzden en kısa zamanda bir araya gelmemiz gerek. Hemen iyileşmeni diliyorum!

En kısa zamanda sağlıklı günlerine kavuşman dileğiyle. Çok geçmiş olsun.

Sağlıklı günlerine kavuşmanı diliyorum. Geçmiş olsun.

Rabbim şifalar versin. Dualarım seninle. Çok geçmiş olsun.

Hasta yatağında herkesin sevgisinin etrafında olduğunu bil. Bu sevgi seni aramıza geri getirecektir. Çok geçmiş olsun.

Hasta olup bizi sensiz bırakmana çok kızdım. En kısa zamanda iyileşip bunu telafi etmeni bekliyoruz. Seni çok seviyoruz.

Hasta olduğunu duyunca sana tüm sevgimi gönderdim. Umarım sana iyi gelir ve en kısa zamanda iyileşirsin. Çok geçmiş olsun.

Önümüzdeki her gün geçen günlerden daha iyi olacak. Sende en kısa zamanda iyileşip çok güzel günlere koşacaksın. Geçmiş olsun.

Unutma ki her kötü şeyin daha da kötüsü vardır. Halimize şükredip daha güzel günler için dua edeceğiz. Dualarım seninle çok geçmiş olsun.

Hayatta sağlıktan önemli bir şey yok. Sende en kısa zamanda iyileşip bundan sonra sağlığına çok daha dikkat edeceksin. Çok geçmiş olsun.

Bu günlerde sağlıklı günlerin kıymetini anlayacaksın ve bundan sonra çok daha sağlıklı günler göreceksin. Beraber sağlıklı günler görmek dileğiyle, geçmiş olsun.Hep sağlıklı olmanı dilerim, çok geçmiş olsun.

Hasta olmana çok üzüldüm. En kısa zamanda iyileşip sağlığına kavuşman dileğiyle, geçmiş olsun.

Canım arkadaşım, her zaman yanındayım ve seni çok seviyorum. Bu günler de geçecek biliyorum, sende bil ve hiç üzülme. Çok geçmiş olsun.

Bitanem yürüdüğün her yolda yanında olacağım. Bugünlerde de yanındayım ve elinden tutuyorum. Sevgim, kalbim ve dualarım seninle. Çok geçmiş olsun.

Geçmiş olsun mesajları yazımızın sonuna geldik.

Yazıyı Oyla post

Bir cevap yazın