Efkarlı Sözler

efkarlı sözler

Efkarlı sözler yazımızda geceye kısa efkarlı söz bırak, dertli, efkarlı mesajlar ve etkileyici ağır efkarlı sözler bulabilirsiniz.

Efkarlı Sözler

Bugün biraz efkarlıyım, nedenini bilmiyorum. Öyle dalıyorum boş boş. Bir tek seni düşünüyorum.

Vazgeçtim artık gözlerinden. Düşünmüyorum seni. Kilitli kapılar ardına sakladım anahtarını mı? Kimseye veremedim. Yapamadım. Çünkü hala seviyorum.

Üzülmek, ağlamak insani duygular. Ağlayın, yapamıyorsanız da ağlar gibi yapın da o katılaşmış kalp biraz yumuşasın.

Hayat bir garip. Sizce de öyle değil mi. Bugün kah gülüyorsun kah ağlıyorsun. Ya gülmek mesele ya ağlamak.

Yanında kimin olduğu önemli değil. Yanında bir ömür boyu senle olan önemli. Boşver gerisi, sen yanında kalanla mutlu ol.

Geçmişe sünger çek. Geleceğe emin bak. İnan gelecekte seni ne fırsatlar bekliyor olacak.

Aşk bir yok oluş derlerdi inanmazdım. Onu tanıdığım günden beri kayboldum. Evin yolunu dahi bulamıyorum.

Neden beni sevmedin diye sormuyorum. Çünkü senin kalbin taştan bir duvar. Ne yapsam başaramadım o taşı delmeyi. Biliyor musun artık bıraktım seni sevmeyi.

Beni unutma olur mu? Gezdiğimiz o yerleri, el ele tutuştuğumuz ilk parkı. Unutulmak dokunur çünkü insana.

Efkarlı olmak, birazda sitemkar, Ben hepsini topladım bir araya. Galiba yaşlanıyorum. Gene tek başımayım.

Efkarlandığınız zaman okuyabileceğiniz >Acı Sözler< için tıklayın

Birazdan güneş karanlığı delecek ve gün aydınlanacak. Ben hala ayaktayım. Uyuyamıyorum. Çünkü her gözümü kapadığımda hayalin geliyor aklıma.

Beni unutma ne olur. Kaybolup gideceğim doğru. Ama senle yaşlanmak isterken şimdi tek başıma yaşlanıyorum. Ellerim titriyor, gözlerim görmüyor.

Sevmenin bu kadar zor olduğunu bilseydim. İnan seni tanımaz ilk anda bırakırdım. Çünkü hayatı ve sevgiyi zehir edecek kadar insafsızın tekiymişsin.

Bu gece yanlınızım. Tıpkı diğer geceler gibi. Geceler beni örten bir yorgan gibi. Bugünde sabah olmasa ne güzel olur.

Her anımda seni düşündüm tıpkı diğer anımda olduğu gibi. Seni düşünmekten ileri gidemiyorum. Galiba ben sana aşık oluyorum.

Dediler ki sevme, aşık olma. Ama bilemediler dünyanın en güzel şeyinin aşık olmak olduğunu. Bırak söyleme. Bunu senle biz bilelim.

Kokun geliyor burnuma. Ne güzel kokardın. Saçların geliyor aklıma, ne güzel sırmaydı. Şimdi ellerim boş boş sen hayata gözlerini kapadığın günden beri.

Hayatta tanıdığın en özel insandı o. Gülüşü içimi ısıtırdı. Sıcaktı. Şimdi ise yok. Nerededir ne yapar bilmiyorum. Tek hatırası var bende yanımdaki busesi.

Sen geçmiş diyarların gelecek seyrini değiştiren güzeli. Sevmeyecektin niye burada kaldın. Neden kalbime merdiven kurdun. Ya gel yada al git bu kalbi geldiğin yere.

Ben senin yerinde olsam beni severdim. Çünkü ben sevgiyi hak ediyorum. Senin gibi başımı alıp gitmiyorum.

Hayat bazen insana oyun oynar. Takma bunları. Çünkü sen doğduğunda bunlar yoktu. Ölüncede olmayacak.

Üzülmek insani bir duygu. Peki sevmek nasıl bir duygu. Tarifi olmayan yanında saatlerce kalıp tek bir söz söylememek. İşte tek meselem bu.

Hayat sana oyun oynar. Sen bu oyundan ne kadar zevk alırsın bunu düşün. Bırak oynasın. Sana oynayacağı süre çünkü çok kısa.

Efkarlı Yazılar

Geçmişi silip geleceğe daha güzel uzun. Çünkü gelecekte seni farklı dünyalar bekliyor. Bunun için de üzülme. Her şey geçecek.

Kıskanıyor. Kıskansın ama beni bu kadar üzmesine gerek var mı? Seven insanın kalbi kırılgandır. Sevdiklerinizi üzmeyin.

Neden bu kadar çok onu üzdüğümü bilmiyorum. Birden oldu her şey. Keşke yanımda olsa ve ona sarılıp seni seviyorum diyebilsem.

Senle tanıştığım günü seviyorum ve özlüyorum. Çünkü seni tanıdığım gün baharın ilk günüydü. Tıpkı senin ismin gibi.

Efkarlıyım aç bir parça coşalım. Efkarlı iken coşmak herkesin dengi değil aşıkların yapabileceği bir şeydir.

Ben seni seviyorum kelimesi bir yere yazmadım. Ben bu kelimeyi sadece kalbime yazdım. Sen açıp oku diye.

Üzülme her şey geçecek. Çünkü gelecek sana çiçekler sunacak. Bunun için yapman gereken umutla geleceğe bakmak.

Ne olurdu etrafımı sigara dumanı kokusu yerine senin kokun sarsaydı.

Ben seni severken ölesiye sevdim. Gönlümü verdim Tövbe daha aramam seni. Bekleme beni artık. Yollarda, parklarda özelliklede yanında değilim artık.

Gitmek istediğini söylediği an kalbime bir ok saplandı. Yutkunamadım. Nefesim kesildi. Dedim neden. Sustu ve beni senden uzaklaştıranlardan dedi. Gülümsedim.

Herkes yarasını saklıyor. Benim yaram kalbimde. Gel iyileştir bu serserini. Çünkü hayat senle iken güzel. Gittiğin gün bittiğim gün oldu. Yapamıyorum sensiz.

Ne olur kırmasaydın beni. Ben hayalinle yaşarken hayalin bana yeterken, görünce gönlümde güller biterdi. Şimdi ise gönlümde ılık esen bir rüzgardan başka bir şey yok.

Kelimelerin içerisine seni sığdırmak istiyorum. Ama bir türlü yapamıyorum. Çünkü seni anlatmaya yeni bir kelime bulamıyorum.

Aşık olmanın verdiği duyguyu tatmadım daha önce. Hatta saçma bulurdum. Şimdi ise aşık olmanın verdiği sessizliği yaşıyorum.

Hayat bana zorluk çıkarıyor. Ben ise biliyorum ki her zorluktan sonra bir kolaylık var. Onun için umursamıyor işime bakıyorum.

Seni sevmek bu kadar niye zor. Neden kalbin de gözlerin gibi keskin. Amaç can acıtmak ise gel acıt canımı. Amaç öldürmek ise ben zaten ölüyüm. Her seven bir ölü misali.

Ayağına taş değse üzülür hatta ağlardım. Bu kadar çok severdim işte seni. İncinmene kıyamayacak kadar çok. Sen ne yaptın. Boşver. Gene ben tek başıma daha iyiyim. Sen uzağımda kal yanımda değil.

Sen ne yaparsan yap ben üzülmüyorum. Çünkü kalbim diyor ki seven sevdiğini üzecek bir şey yapmaz. Seven sevdiğini asla üzmez. Sende beni üzme. Çünkü bu kalp senin yanında güzel.

Aklıma ne geldi biliyor musun. Seni tanıdığım ilk gün. Şimdi aklıma ne geldi. Senden ayrıldığım son gün. İlk günle son gün arasında gelip gidiyorum.

Efkarlı sözler yazımızın sonuna geldik.

Yazıyı Oyla post

“Efkarlı Sözler” üzerine 4 yorum.

Bir cevap yazın