Davetiye Sözleri

davetiye sözleri

Davetiye sözleri yazımızda evlilik davetiye sözleri, eğlenceli, romantik davetiye yazıları ve duyulmamış davetiye alıntıları bulabilirsiniz.

Davetiye Sözleri

Seni aşka davet ediyorum. Aşk yeri kalbim, Saati bir ömür boyu. Giriş ücretsiz. Yapmak gereken ilk adımı atmak.

Düzenleyeceğiniz özel organizasyona katılımınız ile renk vermenizi istiyoruz.

Evlilikte önemli olan saygı ve sevgidir. Bu ilkelere bir ömür boyu uyacağımıza söz veriyor ve bu özel günde sizleri görmekten mutluluk duyacağımızı bildiriyoruz.

Evlilik için çıktığımız bu yolda sizin gibi değerli dostlarımızı ağırlamaktan keyif duyacağınız. Bizi şereflendirmeniz bize mutluluk verecektir.

Gittiğin gün kaybetmekten korktum. Şimdi tek yapmak istediğim seni aşka davet etmek. Gelir misin özüne sözüne kurban olduğum.

Dünya evine girmek mesele değil. Mesele evin içinde bir dünya kurmak. Bu dünyamızın içerisinde sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Doğum gününde siz değerleri arkadaşlarımızı görmek ve beraber eğlenmek için sizleri bekliyoruz.

Elimi uzatsam ve desem ki sana, benimle yelken açar mısın. Sende nereye desen. Bende tek hece aşk desem.

Özel gecemizde siz değerli misafirlerimizi ağırlamak ve düzenlediğimiz bu organizasyona renk katmanızı istiyoruz.

Ömrümün en güzel yolculuğuna çıkarken bir durakta nefes almak istiyorum. O durakta düzenlediğimiz davetimize katılmanız biz çok memnun eder.

Mutluluk paylaştıkça artar. Bu mutluluğumuzu siz değerli dostlarımızla paylaşmak istiyoruz. Bunun için sizi de aramızda görmek keyif verici olacaktır.

Yaşadığım sürece hayatıma anlam katanı buldum. Bunun için onunla evlenmeye karar verdim. Bu evlilik sürecinde desteğini esirgemeyen dostlarımızı aramızda görmeyi diliyoruz.

Nişan merasimimize katılımınız bizi çok mutlu edecek ve şereflendirecektir.

Çocuğumuz büyüyor erkek oluyor. Sünnet düğününde siz değerli misafirlerimizin olması bizi güç katacaktır.

Ben seni sevmeye senle olmaya alıştım. Bir ömür boyu güzelliğinizin rüzgarında olmak ve seni çok sevmek istiyorum. İşte bu bir aşk hikayesi. Bu hikayeyi sizde izlemek ister misiniz.

Düğünde oynamak çalmak bağırmak her şey serbest. Böyle delice bir düğüne katılmaya ne dersiniz. Sizleri bekliyor olacağız.

Keşke beni aşka davet etsen. Önce nazlansam sonra olur desem. Ve gözlerine bakım davetine icazet etsem.

Yayına girecek eserlerin tanıtılması ve reklam çalışmasının yapılması aşamasında sizleri de aramızda görmek bize mutluluk sağlayacaktır.

Gözlerin beni davet eder gibi. Aşka gelesim var.

Biz ömür boyu diyerek çıktığımız bu yolda sizleri görmek ve yanımızda olduğunu bilmek güç katıyor. Bunun için  davetimize katılmanız bize onur verecektir.

Yaşım ilerliyor yaşlanıyorum. Buna sevinecek ve oynayacak arkadaşlarımı doğum günü organizasyonuma bekliyorum.

Sünnet düğününde her delilik serbest. Böyle bir düğüne katılmaya ne dersiniz.

Partimizde renkli ışıklar altında dans etmek, oynamak gülmek serbest. Bu partiye katılın ki parti nasıl olur görün.

Kına gecesinde ağlamamak olur mu? Bu ağlantıya sizin de katılmanızı istiyoruz. Söz yüksek yüksek tepelere çalmayacağız.

Nişan, kına hepsi geçti. Sıra düğünde. Diğerlerine gelmediniz. Buna gelmenizi ısrarla istiyoruz. Gelmeyenler hakkında cezai yaptırım uygulanacaktır.

Davet ediyorum seni aşka. Hem de ömür boyu sürecek bir aşka

Duyulmamış Davetiye Sözleri

Leyla ile mecnun evleniyor. Bu aşkı yakından görmek isterseniz yapmanız gereken aşağıdaki adrese uğramak.

Mecnun mu Leyla’yı çok seviyor. Yoksa Ferhat Şirin’imi. Bende hepsi yanlış. Yeni bir aşk hikayesi doğuyor. Görmek isteyenleri bekliyoruz.

Gönül öyle güzel bir evdir ki. İçeri gireni öyle güzel ağırlar ki. Bırakmaz istemez. İşte biz birbirimizi dünyada misafir gibi seviyoruz. Söz veriyoruz incitmeyeceğimize. Bu incelikte sevgiye şahit olmanızı istiyoruz.

Düzenleyeceğiniz asker eğlencemize siz değerli misafirlerimi bekliyor ve katılımınız ile şeref duyacağımızı bildirmek istiyoruz.

Düğün davetine katılmak zorunludur. Bu bir emirdir. Belirtilen tarihte belirtilen adrese gidilecek. İşte bir komutanın davetiyesi böyle olur.

Geçmişi unutup geleceğe beraber yelken açalım. Bak o zaman her şey nasıl güzel olacak. Senle ben baş başa.

Nişan elbisemiz tam, düğün hazırlıkları yolda. Her şey tamam gibi duruyor. Unuttuk sanmayın. Siz hep aklımızdasınız. Sizi de bekliyor olacağız.

Sen seversin eller alır gider uzaklara. Sona bakakalırsın ardından gelmeyecek gibi. O yüzden kalbim boş. Davet ediyorum tüm güzellikleri.

Ben sana olan aşkımı hiçbir yere yazmadım. Tek bir yere yazdım oda kalbime. Hiç silinmesin diye kapılar ardına sakladım. Böyle bir sevgi var içimizde. Buna şahit olmak ister misiniz.

Sen aşkı ban sor ben sana. Tarif edelim herkese. Sevelim sayalım birbirimizi. Sizde bize aşkı tarif etmek ister misiniz

Ben geçmişi sildim gelecek gelsin diye. Şimdi gelecekte gelmiyor. Neden biliyor musun. Çünkü sen giderken tüm hafızamı sildin.

Ben davetkar olsam sen misafir. Misafir en güzel yerde ağırlanır. Bu yüzden davetlisin aşka.

Düğünde olmak veya olmamak bütün mesele bu işte. Sizde nerde olacaksınız. Tabi ki bizim düğünde. Bekliyor olacağız efendim.

Dediler evlenmeyin. Neden dedik. Korkunç dediler. Ama bilemediler güzelin gözündeki sırrı. Güzel bakınca ateş sarar her yeri. Bu ateş bizi yaktı. Gelin anlatalım aşkı sevgiyi. Görün Leyla ile Mecnunu.

Ben seni sevdiğimi bir yere yazmadan direk davetiye tek söz olarak yazdım. Seni seviyorum kelimesinde düğünün adresi ve yeri. Herkes bulamasın diye yaptık. Sadece aşıklar görsün diye.

Davet edilen yere gidilir bizde. Gelmeye ceza var. Ne cezası mı bir ömür boyu sevme cezası

Ben aşka inanarak bindim bu gemiye. Bu gemi öyle güzel öyle şirin ki. Şimdi okyanusa doğru açılıyoruz. Gelmek isteyen herkesi bekliyoruz.

Sünnet düğününde nice sürprizler var. Katılırsanız eğlenceli bir gün sizleri bekliyor olacak.

Evlilik merasiminde sevgi ve saygının tavan yaptığı anda siz değerli misafirlerimizi görmek ve onlara aşkı göstermek istiyoruz. Katılımınız şeref verecektir.

Klasik ve romantik davetiye sözleri yazımızın sonuna geldik. Daha fazla söz için Kısa Sözler

Yazıyı Oyla post

Bir cevap yazın